Zestawy prezentowe
Nasze sklepy stacjonarne:
25.06.2018

Akcesoria Premium – Praca stanie się łatwiejsza

Spis treści

  1. Akcesoria premium – Jak ułatwić sobie pracę
  2. Pasek – nie tylko do spodni
  3. Torby na narzędzia – najważniejsze zawsze pod ręką
  4. Akcesoria premium – producenci
  5. Pomoc w doborze sprzętu

Akcesoria premium – Jak ułatwić sobie pracę

Wielu fachowców ma swoje ulubione narzędzia, dzięki którym praca jest wykonywana szybko i dokładnie. Wielu prawdziwych rzemieślników posiada także odzież roboczą dzięki której nie tylko są bezpieczni, ale czują się w niej dobrze. Aby praca była jeszcze prostsza i wygodniejsza warto dobierać akcesoria premium, które jeszcze lepiej wspomogą pracę. W naszej ofercie posiadamy między innymi: paski, rękawice, okulary ale również torby na gwoździe, torby narzędziowe przypinane do pasa śniadaniówki czy kubki termiczne i wiele, wiele innych.

Pasek – nie tylko do spodni

Pasek to nie jedynie część garderoby służąca do utrzymywania spodni. Wielu doświadczonych monterów, magazynierów, dostawców wykorzystuje paski do przenoszenia ciężkich i nieporęcznych przedmiotów kiedy “brakuje dodatkowej ręki”. Niektóre paski posiadają wbudowane otwieracze i nie tylko.
Oczywiście pasek do spodni jest również jednym z akcesoriów, które pozwalają na rozbudowę odzieży roboczej. Do paska doczepimy wcześniej już wymienione torby narzędziowe, pętle do przenoszenia narzędzi, etui na telefony i nie tylko.

Torby na narzędzia – najważniejsze zawsze pod ręką

Nie ma znaczenia czy w pracy potrzebujesz młotka i kombinerek czy telefonu i notesu. Przy użyciu torby na narzędzia możesz mieć najważniejsze dla siebie narzędzia zawsze przy sobie, niezależnie od tego czy nosisz spodnie robocze z wieloma kieszeniami czy klasyczne spodnie. Torba na narzędzia świetnie sprawdzi się również podczas niewielkich remontów w domu. Wycieczka w plenerze, czy wypad do lasu, nie ma problemu, w końcu kieszeni nigdy dość.

Akcesoria premium – producenci

Jednym z najbardziej znanych producentów akcesoriów premium do odzieży roboczej, jak i samej odzieży roboczej przeznaczonej dla profesjonalistów jest niemiecka firma Engelbert Strauss. Poza wspomnianą torbą na narzędzia czy torbą na gwoździe firma z charakterystycznym strusiem w logo oferuje pudełka śniadaniowe, kubki termiczne, produkty do czyszczenia i impregnacji odzieży roboczej i obuwia.

Masz pytania? Napisz do Nas

Naszą misją jest sprawienie, aby praca stała się przyjemnością, jeżeli potrzebujesz pomocy w doborze sprzętu, odzieży roboczej czy akcesoriów – chętnie pomożemy!

Pokaż swój roboczy styl z Balticbhp.pl

Prześlij nam swoje zdjęcie w profesjonalnej odzieży roboczej!

X