Zestawy prezentowe
Nasze sklepy stacjonarne:
04.06.2018

Baltic Club – Korzyści w zasięgu ręki

Spis treści

  1. Niech praca i świat odzieży roboczej stanie się Twoim hobby!
  2. Jakie rękawice robocze wybrać?
  3. Ubranie nie tylko robocze
  4. Wygraj z Baltic Club

 

Niech praca i świat odzieży roboczej stanie się Twoim hobby!

Wiele osób podczas poszukiwania odzieży roboczej nie wie czym się kierować: spodnie wzmacniane cordurą, stretch, potrójne szwy, kieszenie monterskie, piratki, S1P, SRC i wiele innych. Łatwo się w tym pogubić, jeszcze trudniej wybrać odpowiednią odzież roboczą czy obuwie ochronne. Specjalnie dla Was stworzyliśmy projekt Baltic Club, który pomoże wam w wyborach odpowiedniej odzieży roboczej, akcesoriów do pracy i nie tylko!

Przeprowadzane przez nas testy publikowane w mediach społecznościowych najnowszych produktów z zakresu odzieży roboczej wprowadzą Was w świat, w którym praca nie jest tylko codziennym obowiązkiem – jest również dużo lżejsza i bezpieczniejsza.

Jakie rękawice robocze wybrać?

Każdy z nas spotykał się z “uniwersalnymi” rękawicami roboczymi wykonanymi z bawełny, pokryte od wewnętrznej strony gumą. Na pewno sprawdzą się przy krótkich pracach ogrodowych i to by było na tyle. Baltic Club jest projektem stworzonym przede wszystkim dla Was, więc kiedy poszukujecie rękawic roboczych o specjalnym przeznaczeniu np. przemysł chemiczny, montaż, budownictwo – wasze rękawice robocze muszą być odpowiednio dobrane, aby zapewnić wam maksymalny komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Wystarczy, że zgłosicie się do nas o poradę, a na pewno znajdziemy produkt który spełni wasze oczekiwania.

Ubranie nie tylko robocze.

Szukacie spodni w których można bezpiecznie pracować a zarazem będą wytrzymałe i doskonale dopasowane, albo kurtki która podkreśli wasze poczucie stylu? A może poszukujecie butów roboczych w których spokojnie wybierzecie się również na spacer? W Baltic Club wybieramy najlepsze produkty, które prezentujemy w przyjaznej dla Was formie. Co więcej, otrzymujecie od nas dodatkowe rabaty aby odzież robocza premium była dla Was jeszcze łatwiej dostępna.

Wygraj z Baltic Club.

Poza stałymi rabatami dla członków Baltic Club organizowane są również konkursy w których można zdobyć odzież roboczą znanych marek: Dassy, Engelbert Strauss, Snickers. Wszystko po to, aby każdy z Was mógł należeć do świata odzieży roboczej premium do którego zapraszamy Was już dzisiaj!

Pokaż swój roboczy styl z Balticbhp.pl

Prześlij nam swoje zdjęcie w profesjonalnej odzieży roboczej!

X