Zestawy prezentowe
Nasze sklepy stacjonarne:
03.12.2018

BalticBHP – Twoje miejsce z doskonałymi prezentami

Spis treści

  1. Prezenty na każdą okazję
  2. Gotowe zestawy na prezent
  3. Karty podarunkowe Balticbhp.pl

Prezenty na każdą okazję

Razem z początkiem grudnia wchodzimy w pełni w fazę przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia. Jeżeli poszukujecie prezentów dla siebie, lub waszych bliskich fachowców na pewno wiele z nich znajdziecie na balticbhp.pl Spodnie robocze, bluzy robocze – to tylko część z ubrań dla profesjonalistów które można odnaleźć na balticbhp.pl. Prezentujemy dla Was najbardziej rozpoznawane marki takie jak Engelbert Strauss, Snickers Workwear, Dassy Workwear czy Base Protection aby każdy mógł znaleźć produkty które spełnią wasze oczekiwania oraz będą odpowiadały waszym możliwościom finansowym.

Ubrania robocze to nie wszystko co znajdziecie na balticbhp.pl – możecie także przebierać między dziesiątkami akcesoriów. Część z nich uzupełniających ubiór oraz ułatwiających pracę: rękawice robocze, pasy na narzędzia, torby przypinane do paska.

Jeśli chodzi o akcesoria ułatwiające pracę, z pewnością amerykańska firma Ergodyne będzie tutaj grała pierwsze skrzypce. Mocowania do elektronarzędzi, zabezpieczenia narzędzi, rękawice robocze i wiele innych a wszystko w nowoczesnym stylu w najlepszych technologiach.

Gotowe zestawy na prezent

Aby ułatwić wybór dla niezdecydowanych w tym roku wprowadziliśmy udogodnienia, które naszym zdaniem przypadną Wam do gustu. Pierwsze z nich to gotowe zestawy prezentowe, w gustownym opakowaniu – wystarczy doczepić liścik z imieniem osoby obdarowanej i wsunąć prezent pod choinkę. Zestawy prezentowe są dodatkowo w niższych cenach niż poszczególne produkty, a do tego wszystkiego otrzymujecie opakowanie prezentowe!

Karty podarunkowe Balticbhp.pl

Jeżeli żaden z naszych zestawów nie przypadł Wam do gustu i nadal nie macie pomysłu co konkretnie wybrać na prezent. Po prostu nie wiecie w jakim kolor czy rozmiar spodni najlepiej będzie odpowiadał obdarowanej osobie, możecie przekazać jej możliwość wyboru.

Karty podarunkowe balticbhp.pl w różnych nominałach, do wykorzystania na wszelkie zakupy na balticbhp.pl. Działają przez rok od daty zakupu, będzie więc mnóstwo czasu na decyzję i wybór.

Pokaż swój roboczy styl z Balticbhp.pl

Prześlij nam swoje zdjęcie w profesjonalnej odzieży roboczej!

X