Zestawy prezentowe
Nasze sklepy stacjonarne:
15.11.2018

Black Week w BalticBHP 19-26.11.2018

black week baltic bhp1

Spis treści

  1. Święto wyprzedaży w BalticBHP!
  2. Nie tylko piątek! Nawet nie tylko weekend!
  3. Tydzień darmowej wysyłki!
  4. Dodatkowe promocje w naszych mediach społecznościowych!

Święto wyprzedaży w BalticBHP!

Jak co roku na całym świecie piątek następujący po amerykańskim święcie dziękczynienia jest piątkiem szalonych wyprzedaży. Powoli, popularność Black Friday rośnie również w Polsce. Każdy z Nas uwielbia rabaty i promocje. Jest to doskonały czas, aby poznać czym jest prawdziwa odzież robocza premium na własnej skórze! Marki takie jak Snickers, Dassy Workwear, Base Protection czy Engelbert Strauss będą dostępne w niższych cenach oraz w wyjątkowych zestawach.

Nie tylko piątek! Nawet nie tylko weekend!

Nie obawiajcie się, dla nas jeden dzień to za mało, aby zaprezentować wszystkie marki premium razem z naszymi specjalnymi ofertami dla Was.
Jednak już dzisiaj możemy zdradzić, że znajdziecie u Nas wyjątkowe spodnie robocze, okrycia wierzchnie, ale również mnóstwo akcesoriów które wspomogą waszą pracę i pomogą dbać o Was oraz wasze ubrania i obuwie premium.

Tydzień darmowej wysyłki!

To nadal nie wszystko! Przez cały tydzień od 19 do 26 listopada wszystkie przesyłki powyżej 90zł będą realizowane za darmo! Przejrzyjcie swoje koszyki – już nie musicie chomikować wszystkiego, żeby otrzymać darmową wysyłkę.

Dodatkowe promocje w naszych mediach społecznościowych!

Black week to nie tylko strona balticbhp.pl na stronach naszych mediów społecznościowych będą pojawiać się kody promocyjne, wideorecenzje aby jeszcze bardziej przybliżyć Wam świat produktów roboczych premium.

Pokaż swój roboczy styl z Balticbhp.pl

Prześlij nam swoje zdjęcie w profesjonalnej odzieży roboczej!

X