Zestawy prezentowe
Nasze sklepy stacjonarne:
22.08.2018

Dickies Workwear – kolejna marka premium w BalticBHP

Spis treści

  1. Dickies Workwear – odzież nie tylko do pracy
  2. Dickies – workwear i lifestyle
  3. Odzież Hi-Vis dla biegaczy?
  4. Pomoc w doborze

Dickies Workwear – odzież nie tylko do pracy

Wasze prośby zostały wysłuchane! Kolejna marka odzieży roboczej premium jest dostępna. Dickies Workwear to firma produkująca ubrania robocze od 100lat, znana na całym świecie z charakterystycznym logo ze złotą podkową na czerwonym tle.

Dickies – workwear i lifestyle

Produkty firmy Dickies nadają się nie tylko jako odzież robocza – bluzy kangurki z kapturem czy koszule w modną kratę będą świetnym uzupełnieniem garderoby. Pozwolą również, na wyróżnienie się z tłumu, dzięki wyjątkowej jakości materiałów i wykonania.

Odzież Hi-Vis dla biegaczy?

Jeśli jesteście biegaczami – czy to profesjonalistami czy też amatorsko, na pewno zdarzyło się wam biegać również po zmroku. Dickies wychodzi Wam naprzeciw – spodnie joggery w kolorze jaskrawo żółtym z pasami odblaskowymi. Wygoda i bezpieczeństwo – to co najważniejsze w jednym produkcie.
W momencie w którym potrzebujecie standardowe spodnie Hi-Vis, również mamy coś dla Was – klasyczne spodnie robocze z pasami odblaskowymi, wieloma kieszeniami (w tym na nakolanniki!)

Co jeszcze możemy dla Was zrobić?

Trendy się zmieniają, dlatego jesteśmy gotowi pomóc Wam w doborze i sprowadzeniu odpowiednich produktów ochronnych, jak i również ubrań roboczych. Bądźcie z nami w kontakcie przez nasze profile na portalach społecznościowych, gdzie możecie znaleźć wiele cennych poradników oraz wideorecenzji produktów dotyczących odzieży roboczej, jak również sprzętu BHP!

Pokaż swój roboczy styl z Balticbhp.pl

Prześlij nam swoje zdjęcie w profesjonalnej odzieży roboczej!

X