Engelbert Strauss

  Engelbert Strauss Iras okulary z funkcją czytania

  39,99 zł
  Powiadom mnie o dostępności
  wizjer
  Ilość

    Dostępny produkt z innymi opcjami

  Dostawa od 0 zł

  Liczba sztuk dostępnych w magazynie: 0

  Do 101 dni na darmowy zwrot

  Jeśli kupisz ten produkt otrzymasz 12 punktów o wartości 1,00 zł

  Engelbert Strauss Iras okulary z funkcją czytania

  Model: Iras

  Soczewka: poliwęglan

  Moc szkieł: +1 do +3

  Wymagania: EN 166, EN 170

  Nr katalogowy: 74761(60-64)


  Szerokie pole widzenia

  Okulary ochronne Engelbert Strauss z soczewką z wysokiej jakości poliwęglanu. Brak ramki sprawia, że okulary Iras zapewniają niezwykle szerokie pole widzenia. Powłoka AS/AF, która zapobiega zaparowaniu i zarysowaniom soczewki.

  Engelbert Strauss Iras ochrona i wygoda

  Okulary Engelbert Strauss to doskonały design oraz wykonanie. Model Iras wyposażono dodatkowo w soczewki do czytania. Do wyboru 5 stopni powiększenia: + 1, + 1,5, + 2, + 2,5, + 3. Okulary spełniają normę EN 166 oraz EN 170 dla środków ochrony wzroku oraz okularów chroniących przed promieniowaniem nadfioletowym. Produkt posiada pasek na okulary zapewniający pewny chwyt.

  Cechy produktu Engelbert Strauss Iras:

  • soczewka z wysokiej jakości poliwęglanu,
  • szerokie pole widzenia,
  • wyposażone w soczewki do czytania,
  • moc szkieł od +1 do + 3,
  • pasek na okulary dla pewnego chwytu,
  • powłoka AS/AF dla ochrony przed zaparowaniem i zarysowaniem soczewki.

  Chcesz wiedzieć więcej na temat artykułów z branży BHP? Przeczytaj nasz blog.

  Szczegóły Produktu

  9999001115572

  Reklamacja - najważniejsze informacje

  • Ile czasu na reklamacje? 2 lata od dnia zakupu
  • Ile trwa reklamacja? Maksymalnie 14 dni
  • Czy muszę mieć paragon/fakturę? Nie.
  • Czy muszę odsyłać produkt? Nie, większość reklamacji załatwiamy elektronicznie.
  • Czy ponoszę koszty? Nie, proces reklamacji jest darmowy.
  • Czy muszę mieć oryginalny karton? Nie.


  Najczęściej zadawane pytania:


  1. Ile czasu mam na złożenie reklamacji?

  Każdy produkt kupiony w Balticbhp możesz oddać do reklamacji w ciągu 2 lat.   2. Na jaki adres mam odesłać produkty które chcę oddać do reklamacji?

  Balticbhp.pl Dział Zwrotów, ul. Piłsudskiego 40, 67-100 Nowa Sól  3. Jak wygląda proces reklamacji?

  Jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, możesz złożyć reklamacje bezpośrednio ze swojego konta klienta (zakładka reklamacje). Jeśli nie masz konta klienta, reklamacje złożysz przez elektroniczny formularz, który znajdziesz tutaj.   4. Czy muszę odsyłać produkt czy mogę oddać produkt w sklepie stacjonarnym?

  Możesz odesłać produkt do naszego magazynu lub oddać go do reklamacji w naszym sklepie stacjonarnym.   5. Ile trwa reklamacja?

  Zazwyczaj odpowiedź otrzymasz w dniu kiedy otrzymamy elektroniczne zgłoszenie reklamacyjne. Jeśli składasz reklamacje drogą tradycyjną musisz uwzględnić czas na przyjęcie i przetworzenie reklamacji przez magazyn. Otrzymasz informacje zwrotną maksymalnie po 14 dniach.  6. Czy muszę zachować oryginalny karton/opakowanie?

  Nie, możesz oddać produkt do reklamacji bez oryginalnego opakowania.  7. Czy muszę mieć oryginał dowodu zakupu żeby złożyć reklamacje?

  Nie, wystarczy że posiadasz potwierdzenie zamówienia lub inne dokumenty potwierdzające zakup. 

  Szybkie porównanie

  Produkt
  Okulary ochronne Bolle Safety Tryon przezroczyste Okulary ochronne Bolle Safety Tryon przezroczyste Bolle Slam Smoke SLASPF przyciemniane Bolle Slam Smoke SLASPF przyciemniane Nakładka chłodząca na kask Ergodyne Chillits 6660 Nakładka chłodząca na kask Ergodyne Chillits 6660 Wkładki przeciwhałasowe Combat Arms 370-1011 Wkładki przeciwhałasowe Combat Arms 370-1011
  Dostępność
  En stock
  En stock
  Cena
  49,99 zł
  44,99 zł
  39,99 zł
  49,99 zł
  29,99 zł
  44,99 zł
  Opis
  Niema cech do porównania
  • Nazwa : Do 101 dni na zwrot
  • Opis

   Najważniejsze informacje:

   • Czy mogę zwrócić produkt? Tak. Bez podawania przyczyny.
   • Czy mogę wymienić produkt? Tak. Możesz zwrócić produkt i złożyć kolejne zamówienie.
   • Ile czasu mam na zwrot? Do 101 dni, jeśli jesteś zarejestrowanym Klientem (po 14 dniach możesz odesłać tylko produkty nieużywane, z metkami i w oryginalnym opakowaniu). Jeśli jesteś Klientem niezarejestrowanym - przysługuje Ci ustawowe prawo do odstąpienia od umowy w terminie do 14 dni od dnia otrzymania przesyłki.
   • Czy zwrot jest darmowy? Tak, dla zarejestrowanych klientów. 
   • Czy przy zakupie na fakturę mogę zwrócić produkt? Tak. 
   • Czy muszę mieć paragon/fakturę? Nie. Wystarczy inny dowód zakupu lub zwrot przez konto na sklepie. 
   • Ile czasu muszę czekać na zwrot środków? Zazwyczaj 3-4 dni. Maksymalnie do 14 dni od otrzymania przez nas kompletu informacji i produktu.


   Najczęściej zadawane pytania:

   1. Ile czasu mam na zwrot produktu?

   Jeśli jesteś Klientem zarejestrowanym w Sklepie, produkt możesz zwrócić w terminie do 101 dni, o ile jest on nieużywany, z oryginalnymi metkami oraz elementami zabezpieczającymi i w oryginalnym opakowaniu. Standardowo, zgodnie z obowiązującymi przepisami przysługuje Ci do 14 dni na odstąpienie od umowy (zwrot).   2. Jak dokonać zwrotu?

   Zwrotu możesz wygodnie dokonać przez system sklepu. Klient zarejestrowany dokonuje zwrotu w tym miejscu: zwrot dla zarejestrowanych klientów. Klient nie zarejestrowany może dokonać zwrotu w tym miejscu: zwrot dla niezarejestrowanych. Wybierz numer zamówienia i produkty do zwrotu, uzupełnij kilka informacji i gotowe, nie musisz wypełniać żadnych formalności.    3. Jak dokonać wymiany?

   Możesz wymienić produkt w ten sposób, że zwrócisz produkt którego nie chcesz zatrzymać i zamówisz nowy. Możesz poczekać na zwrot środków przed złożeniem kolejnego zamówienia lub od razu zamówić kolejny.    4. Czy muszę coś płacić za zwrot?

   Zarejestrowani klienci nie płacą za zwrot.    5. W jaki sposób i w jakim czasie otrzymam zwrot środków?

   Zwrot otrzymasz od nas w ciągu 3-4 dni roboczych od zweryfikowania otrzymanej od Ciebie paczki. Maksymalnie może nam to zająć 14 dni. Zwrot środków otrzymasz w taki sposób w jaki płaciłeś za zamówienie. Jeśli zamówienie opłaciłeś za pobraniem, wówczas zwrot otrzymasz na konto bankowe podane w formularzu.    6. Zwróciłem paczkę i nie otrzymałem pieniędzy. Dlaczego?

   Jeśli nie otrzymałeś od nas zwrotu środków, sprawdź swoją skrzynkę e-mail oraz powiadomienia na telefonie. Prawdopodobnie w formularzu zwrotu brakuje wymaganych danych.

  • Kliknij tutaj aby uzyskać więcej informacji