Zestawy prezentowe
Nasze sklepy stacjonarne:
11.03.2018

Engelbert Strauss nowa kolekcja wiosna-lato 2018

engelbert strauss t-shirt czarny 21004

 

Spis treści

  1. Nowa kolekcja odzieży Engelbert Strauss już dostępna na Balticbhp.pl
  2. W sezonie wiosna/lato 2018 dominować będą żywe kolory i dynamiczne wzory
  3. Republika Odzieży Roboczej Premium
  4. Uwaga, mocne Słońce!

Nowa kolekcja odzieży Engelbert Strauss już dostępna na Balticbhp.pl

Chłody już za nami, z dnia na dzień robi się coraz cieplej i co raz słoneczniej.
To doskonały czas aby uzupełnić swoją garderobę o nowe modele znanej niemieckiej marki z charakterystycznym strusiem w logo.

W sezonie wiosna/lato 2018 dominować będą żywe kolory i dynamiczne wzory.

Pierwszą z nowości którą prezentujemy są znane i cenione spodnie z serii Motion 2020 w nowym wariancie kolorystycznym – dominującą czerwienią uzupełnianą jaskrawymi żółtymi detalami. Doskonale podkreślą indywidualizm i dynamikę noszącego.
Oczywiście marka Engelbert Strauss to odzież robocza doskonale dopasowana od stóp do głów, stąd do czerwonych spodni proponujemy również koszulki robocze z krótkim rękawem.

Republika Odzieży Roboczej Premium

T-shirty wprowadzają nas do Republiki Odzieży Roboczej. Design i wykonanie jednoznacznie informuje, osoba nosząca ubrania robocze marki Engelbert Strauss to profesjonalista dla którego każdy detal ma znaczenie, ktoś poszukujący doskonałej jakości bez kompromisów – “Pracuj dobrze albo wcale” zdają się mówić koszulki robocze z nowej serii.

Uwaga, mocne Słońce!

Jeśli spędzasz czas na świeżym powietrzu – w czasie wolnym lub w pracy, na pewno wiesz jak ważna jest ochrona przed promieniowaniem słonecznym. Z pomocą przychodzą klasyczne, uniwersalne czapki z daszkiem w które tchnięto powiew świeżości dzięki nadrukowi 3D i zastosowaniu kolorystyki nawiązującej do gamy produktów Engelbert Strauss.

Zobacz nowości.

Pokaż swój roboczy styl z Balticbhp.pl

Prześlij nam swoje zdjęcie w profesjonalnej odzieży roboczej!

X