Zestawy prezentowe
Nasze sklepy stacjonarne:
30.10.2017

Engelbert Strauss odzież robocza dla profesjonalistów już w Balticbhp

 

Spis treści

  1. Odzież robocza Engelbert Strauss już dostępna w Balticbhp.pl
  2. Spodnie Engelbert Strauss – porzuć stereotyp robotnika, zostań profesjonalistą

 

Odzież robocza Engelbert Strauss już dostępna w Balticbhp.pl

Z wypuszczeniem tej informacji czekaliśmy bardzo długo. Ale wydaje się, że to już czas. Odzież robocza Engelbert Strauss na dobre zawitała do BalticBHP i na pewno zostanie z nami na dłużej, bo jest to absolutny i niepodważalny hit.

Doskonały wygląd, nowoczesny design i kolorystyka, walory użytkowe, nieporównywalny komfort noszenia, to wszystko zamknięte w jednym kawałku materiału. Wydaje się niemożliwe, a jednak spodnie robocze z czerwono białym logiem strusia to aktualnie obiekt pożądania absolutnie każdego, kto kiedykolwiek pracował na zachodzie lub miał do czynienia z odzieżą roboczą porządnej jakości.

Czas skończyć ze złudnym poczuciem, że odzież robocza musi być tania, bo przecież to do pracy. Nie wierzycie, a co jeśli powiemy Wam, że aż 73% osób, wyżej oceni kompetencje firmy, jeśli jej pracownicy będą wyglądali profesjonalnie. Brzmi sensownie prawda?

Odzież robocza Engelbert Strauss, daje Ci gwarancje że będzie wyglądał profesjonalnie, pracował w komfortowych warunkach i na spotkaniu z klientem zdobędziesz jego zaufanie, zanim jeszcze przystąpisz do pracy.

Spodnie Engelbert Strauss – porzuć stereotyp robotnika, zostań profesjonalistą

W naszej ofercie znajdziecie kilka modeli spodni roboczych Strauss. Absolutnie każdy wybierze coś dla siebie. Elastyczne wstawki w spodniach Engelbert pozwolą Ci swobodnie zmieniać pozycję podczas pracy. Naszyte łaty z materiału Cordura, będą chronić Twoje kolana przed przetarciem i zobaczysz co to znaczy odzież robocza nie do zdarcia.

Spodnie robocze Strauss to również masa praktycznych kieszeni, na telefon, identyfikator, nóż, miarkę. Struś pomyślał także o tych, którzy muszą nosić pasek do spodni roboczych. Otóż, już nie muszą. System Flex Belt pozwala idealnie dopasować spodnie do obwodu pasa, a Ty może schylać się, kucać i nie poczujesz żadnego ucisku w pasie.

Linia Engelbert Strauss e.s.motion to również doskonały wygląd. Spodnie skrojone w stylu slim, dobrze przylegają do ciała, a jednocześnie nie krępują Twoich ruchów.

Czy warto wydać 350,00 zł na spodnie robocze Engelbert Strauss? Na to pytanie Wam nie odpowiemy, przekonajcie się sami.

Pokaż swój roboczy styl z Balticbhp.pl

Prześlij nam swoje zdjęcie w profesjonalnej odzieży roboczej!

X