Zestawy prezentowe
Nasze sklepy stacjonarne:
22.09.2020

Gdzie kupić buty robocze w Katowicach?

Gdzie kupić buty robocze w Katowicach? na to pytanie wielu mieszkańców regionu szuka odpowiedzi. Jeśli mieszkasz w okolicach Katowic, Sosnowca, Chorzowa lub generalnie na Śląsku koniecznie musisz odwiedzić nasz salon z odzieżą roboczą – ul. Kresowa 6 w Sosnowcu. Sprowadziliśmy dla Ciebie szeroką ofertę butów ochronnych najlepszych producentów w Europie, które nie tylko doskonale się noszą, są ekstremalnie komfortowe, ale również bardzo dobrze wyglądają. W naszym sklepie znajdziesz takie rarytasy jak buty Base Protection, które cechuje doskonały komfort użytkowania i typowy dla włoskich butów nowoczesny design. Jeśli szukasz niemieckiej technologii to zapraszamy Cię do zapoznania się z modelami obuwia marki Engelbert Strauss, które cechuje solidne wykonanie, dbałość o szczegóły i innowacyjne rozwiązania jak wiązania BOA dzięki którym nie musisz już męczyć się sznurowaniem butów.gdzie kupić buty robocze w Katowicach

No dobrze ale gdzie kupić buty robocze w Katowicach? Wskazówki dojazdu

Trasę do naszego salonu z ubraniami z łatwością wyznaczy Ci Mapa Google, wpisz Balticbhp Śląsk lub kliknij na wskazówki dojazdu do sklepu Balticbhp. Teraz już wiesz gdzie kupić buty robocze w Katowicach. Dojazd do sklepu z większości miejsc w Katowicach i na Śląsku to czysta przyjemność. Jesteśmy w doskonale zorganizowanym miejscu przy drodze S86 prowadzącej z Katowic do Sosnowca. Ogromny parking na kilkadziesiąt aut gwarantuje Ci, że nie będziesz musiał szukać miejsca parkingowego.

Jakie marki butów roboczych kupię w sklepie? 

Sprowadziliśmy dla Ciebie najlepsze marki obuwia roboczego dostępne na rynku. W naszym sklepie stacjonarnym znajdziesz buty Base Protection, włoskiego producenta które na prawdę ułatwia Ci chodzenie w pracy. Do sklepu wprowadziliśmy również obuwie Engelbert Strauss dla fanów niemieckiej niezawodności. Fani niemieckiej technologii znajdą u nas również buty robocze Albatros oraz Atlas. Jeśli wolisz coś bardziej nowoczesnego możesz również skusić się na buty do pracy produkowane pod licencją Puma lub Reebok.

Jeśli chcesz przejrzeć całą ofertę naszego sklepu zajrzyj do kategorii buty robocze na naszym sklepie lub balticbhp.pl/kategoria-produktu/obuwie-robocze/.

Pokaż swój roboczy styl z Balticbhp.pl

Prześlij nam swoje zdjęcie w profesjonalnej odzieży roboczej!

X