Zestawy prezentowe
Nasze sklepy stacjonarne:
10.04.2019

Impregnacja odzieży i obuwia roboczego

Impregnacja odzieży i obuwia roboczego

Dlaczego warto przyjrzeć się tematowi zabezpieczenia odzieży przed wilgocią i brudem ?

Może właśnie żeby przekonać się że to nie jest kolejna sztuczka sprzedażowa a jeden z tych artykułów na których oszczędzać nie powinieneś !

Czym jest impregnacja i jak działa ?

Impregnacja to nałożenie lub wprowadzenie do powłoki powierzchniowej lub całej struktury materiału substancji, która zniweluje przenikanie wilgoci do wnętrza materiału.

Takie nadanie powierzchni właściwości „odpychania wody” nazywamy również hydrofobizacją. Woda w kontakcie z materiałem jest odpychana dzięki czemu materiał pozostaje suchy. Dzięki impregnacji czy natryskowej na powłoki zewnętrzne czy ogólnej (pranie wraz ze środkiem impregnującym) zyskujemy odpowiednią ochronę przed wilgocią. Membrany zawarte w odzieży dobrze oddychają, materiał wielokrotnie robi się bardziej elastyczny.

Pamiętajmy, że po każdym czyszczeniu, praniu odzież i obuwie trzeba ponownie impregnować by zachować ich wszystkie właściwości. Jest jeszcze jedna kwestia, o której rzadko można przeczytać… impregnowana odzież dłużej pozostaje czysta…tak czysta.

Dzięki nanotechnologii zatrzymywana jest nie tylko woda ale również brud, kurz i inne zanieczyszczenia jakie mogą mieć kontakt z Twoją odzieżą czy obuwiem.

Dbając o produkty masz pewność że dłużej będą Ci służyły. Wydatek rzędu 40 PLN jest jak najbardziej przemyślany.

Pokaż swój roboczy styl z Balticbhp.pl

Prześlij nam swoje zdjęcie w profesjonalnej odzieży roboczej!