Zestawy prezentowe
Nasze sklepy stacjonarne:
10.04.2019

Impregnacja odzieży i obuwia roboczego

Spis treści

  1. Impregnacja odzieży i obuwia roboczego
  2. Czym jest impregnacja i jak działa?

Impregnacja odzieży i obuwia roboczego

Dlaczego warto przyjrzeć się tematowi zabezpieczenia odzieży przed wilgocią i brudem ?

Może właśnie żeby przekonać się że to nie jest kolejna sztuczka sprzedażowa a jeden z tych artykułów na których oszczędzać nie powinieneś !

Czym jest impregnacja i jak działa?

Impregnacja to nałożenie lub wprowadzenie do powłoki powierzchniowej lub całej struktury materiału substancji, która zniweluje przenikanie wilgoci do wnętrza materiału.

Takie nadanie powierzchni właściwości „odpychania wody” nazywamy również hydrofobizacją. Woda w kontakcie z materiałem jest odpychana dzięki czemu materiał pozostaje suchy. Dzięki impregnacji czy natryskowej na powłoki zewnętrzne czy ogólnej (pranie wraz ze środkiem impregnującym) zyskujemy odpowiednią ochronę przed wilgocią. Membrany zawarte w odzieży dobrze oddychają, materiał wielokrotnie robi się bardziej elastyczny.

Pamiętajmy, że po każdym czyszczeniu, praniu odzież i obuwie trzeba ponownie impregnować by zachować ich wszystkie właściwości. Jest jeszcze jedna kwestia, o której rzadko można przeczytać… impregnowana odzież dłużej pozostaje czysta…tak czysta.

Dzięki nanotechnologii zatrzymywana jest nie tylko woda ale również brud, kurz i inne zanieczyszczenia jakie mogą mieć kontakt z Twoją odzieżą czy obuwiem.

Dbając o produkty masz pewność że dłużej będą Ci służyły. Wydatek rzędu 40 PLN jest jak najbardziej przemyślany.

Pokaż swój roboczy styl z Balticbhp.pl

Prześlij nam swoje zdjęcie w profesjonalnej odzieży roboczej!

X