Zestawy prezentowe
Nasze sklepy stacjonarne:
03.07.2018

Zadbaj o głowę – czyli kaski ochronne dla każdego

Spis treści

  1. Kaski ochronne dla każdego
  2. Skuteczna ochrona głowy przed urazami
  3. Producenci kasków ochronnych
  4. Kaski ochronne – główne zadanie
  5. Pomoc z wyborem

Kaski ochronne dla każdego

Ochrona głowy chociaż powinna być priorytetem, często zostaje zaniedbywana. Doskonale obrazuje to statystyka – 10% wypadków przy pracy w pierwszym kwartale 2018 roku to urazy głowy! Jak tego uniknąć? Nic prostszego, zapraszamy do zapoznania się z naszymi wskazówkami.

Skuteczna ochrona głowy przed urazami

Wybierając odpowiednie kaski ochronne należy zwrócić uwagę na materiał z jakiego są wykonane, system mocowania pasków oraz system regulacji obwodu.

Producenci kasków ochronnych

W naszej ofercie znajdują się kaski ochronne wielu renomowanych producentów, takich jak Engelbert Strauss czy Petzl, którzy są liderami w produkcji odzieży ochronnej dla profesjonalistów. Charakteryzuje je bardzo wysoka jakość wykonania, wysoki stopień wentylacji oraz dbałość o szczegóły. Producenci zadbali również o wygodę podczas noszenia kasku i jego nowoczesny wygląd.

Kaski ochronne – główne zadanie

Jednak kaski ochronne wysokiej klasy to nie tylko wygląd i wygoda. To przede wszystkim bezpieczeństwo i spełnianie norm. Dla przykładu kask Petzl Vertex Vent spełnia wymagania dla norm:

– EN 397, EN 12492,

– CE EN 12492,- UIAA,

– ANSI Z89.1-2009 Type I Class C,

– CSA Z94.1-05 Type 1 Class C.

Jesteśmy tu aby pomóc

Jeśli poszukujecie więcej informacji na temat kasków ochronnych, zachęcamy do sprawdzenia naszego rozszerzonego poradnika.
W przypadku dalszych pytań, piszcie do Nas – pomożemy z wyborem kasków spełniających wymagania w waszych miejscach pracy!

Pokaż swój roboczy styl z Balticbhp.pl

Prześlij nam swoje zdjęcie w profesjonalnej odzieży roboczej!

X