Zestawy prezentowe
Nasze sklepy stacjonarne:
CzechDutchEnglishGermanPolishRussian

Kalosze PCV EVA

Produktów: 12
Rozmiar
Producent
Klasa ochrony obuwia
Podnosek
Materiał
Wkładka antyprzebiciowa
Zakres cenowy
Sortuj według

Kalosze robocze i ochronne to często stosowany środek ochrony nóg. Szeroka gama materiałów zastosowanych do produkcji obuwia gumowego i z PCV gwarantuje doskonałe dopasowanie butów ochronnych do rodzaju wykonywanej pracy i zagrożeń. Kalosze z podnoskiem, kwasoodporne czy też do stosowania w przemyśle spożywczym.

Stanowią doskonałą barierę dla wody i chłodu. Powłoka pokryta gumą lub PCV tworzy szczelną warstwę, która nie przepuszcza wilgoci. Doskonałe kalosze wykonane z pianki EVA są niezwykle lekkie i wygodne, dopasowują się do kształtu stopy i amortyzują nierówności podłoża.

W ofercie balticbhp.pl dostępne są również kalosze z podnoskiem stalowym i wkładką antyprzebiciową, które zapewniają stopom doskonałą ochroną przed przebiciem i zmiażdżeniem.

Gwarancja suchości stóp i bezpieczeństwa

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór butów z tworzywa, popularnych kaloszy oraz gumofilców. Tego typu obuwie ma zastosowanie w wielu przemysłach, dlatego proponując kalosze na naszej stronie, będą one spełniały najbardziej wymagające wymogi. Buty te zapewniają wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz wodę. Buty gumowe wyposażono w podnoski stalowe lub kompozytowe oraz wkładki antyprzebiciowe. Dostępne są modele z zabudowaną piętą lub podeszwą olejoodporną. Zazwyczaj by spełnić wszystkie wymagania użytkownika, proponujemy kalosze kategorii S4 bądź S5. Najczęściej proponujemy kalosze firmy PPO Strzelce Opolskie bądź Portwest. Buty robocze gumowe i kalosze stosowane są w branżach komunalnych, sadownictwie, branży budowlanej, branży naftowej, rybołówstwie oraz wszędzie tam gdzie buty robocze mają zapewnić ochronę przed wodą. Dostępne są również modele kaloszy ocieplanych. Chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego modelu kalosza/gumofilca.