Zestawy prezentowe
Nasze sklepy stacjonarne:
banner-catalog

Buty robocze Base

Produktów: 41
Rozmiar
Producent
Klasa ochrony obuwia
Podnosek
Materiał
Wkładka antyprzebiciowa
Zakres cenowy
Sortuj według
Zapięcie

buty Base Protection na dobre zagościły na Polskim rynku zapewniając użytkownikom niespotykany dotąd komfort i wygodę użytkowania. Obuwie Base to produkt z włoskim rodowodem, który łamie stereotypy o topornym i niewygodnym obuwiu do pracy. Dzięki połączeniu technologi i doskonałych designerów, powstały buty które doskonale się noszą i bardzo dobrze wyglądają.

Base obuwie – spróbuj jeśli szukasz komfortu
jeśli spędzasz w pracy na prawdę długie godziny i jesteś już zmęczony obolałymi stopami to buty robocze Base będą do Ciebie rozwiązaniem problemów. Systemy amortyzacji zadbają o to, by Twoje stawy i kręgosłup nie męczyły się nadmiernie podczas chodzenia. Systemy wentylacji mają za zadanie utrzymać Twoją stopę w komfortowych warunkach nawet podczas całodziennej pracy.
Buty Base Protection w wybranych modelach zostały również wyposażone w innowacyjny system wiązania BOA, który pozwala za pomocą kilku kliknięć dokładnie i precyzyjnie dopasować buta do Twojej stopy. Zapomnij o irytującym wiązaniu sznurówek, system BOA rozwiąże Twoje problemy.
Base produkuje buty ochronne w Europie dzięki czemu przechodzą one szczegółową i rygorystyczną kontrole jakości by zapewnić klientom możliwie najwyższy poziom jakości obuwia roboczego. 

Zakup butów Base przez internet?
Chcesz kupić buty Base Protection w Balticbhp.pl ale obawiasz się o rozmiar. W naszym sklepie możesz kupić obuwie które sobie upatrzyłeś i zapłacić nawet za 30 dni. A po dostawie, jeśli buty robocze nie będą dość wygodne, lub nie będą to lekkie buty robocze jak sądziłeś – możesz bez problemu i bez dodatkowych kosztów oddać je dzięki platformie szybkiezwroty.pl

Buty robocze Base opinie

jakie są opinie użytkowników o obuwiu roboczym Base Protection? Wystarczy zajrzeć na stronę naszych produktów by zapoznać się z autentycznymi opiniami naszych Klientów. Wygodne, komfortowe, oddychające to tylko niektóre oceny i komentarze klientów na temat butów base. Jeśli cenisz sobie komfort z pewnością polubisz markę Base Protection.

Buty robocze Base cena

czy cena butów roboczych Base Protection jest wysoka? Powiedzielibyśmy że jest odpowiednia do radości z użytkowania jaką te buty robocze zapewniają. Sprawdź jak buty Base doskonale amortyzują nierówności podłoża oraz absorbują energię powstającą podczas chodzenia. Nawet wielogodzinne użytkowanie, nie wiąże się z bólem stóp lub kolan.

Pokaż swój roboczy styl z Balticbhp.pl

Prześlij nam swoje zdjęcie w profesjonalnej odzieży roboczej!