Zestawy prezentowe
Nasze sklepy stacjonarne:

Buty robocze letnie

Produktów: 49
Rozmiar
Producent
Klasa ochrony obuwia
Podnosek
Materiał
Wkładka antyprzebiciowa
Zakres cenowy
Sortuj według
Zapięcie

Buty robocze na lato
zapomnij o odliczaniu minut do końca zmiany i wymień swoje zwykłe buty robocze na przewiewne modele z naszej oferty. Najlepsze marki obuwia czekają na Ciebie w jednym miejscu: Base Protection, Engelbert Strauss, Albatros, Puma. Przewiewne modele butów do pracy pozwolą Ci pracować wygodnie i z przyjemnością nawet w wysokiej temperaturze oraz przez wiele godzin. Kupując obuwie robocze na lato pamiętaj, że prawdopodobnie spędzisz w nim kilkanaście godzina dziennie. 

Na lato sandały czy buty z siatki? Jakie buty robocze letnie wybrać
takie pytanie zadaje sobie wielu pracowników stojących przed wyborem butów w sezonie letnim. W balticbhp.pl dostępne są zarówno sandały robocze jak i buty które wykonane są z przewiewnej siatki. Istotną zaletą sandałów stosowanych w pracy są duże otwory wentylacyjne które zapewniają dobrą cyrkulację powietrza. Są to idealne buty robocze na halę, jednak nie sprawdzą się w pracach outdoor. Trzeba jednak pamiętać, że w naszych butach roboczych często mogą znaleźć się takie elementy jak kamienie, skrawki metalu czy drewna jeśli buty są wykorzystywane np. w zakładzie stolarskim. Buty, które wykonane są z przewiewnej siatki również zapewniają doskonałą wentylacje stopy, jednak eliminują ryzyko wpadnięcia kamieni i innych podobnych elementów do buta. 

Nie tylko buty robocze są istotne
jeśli chcesz cieszyć się komfortowymi warunkami w pracy, pamiętaj że dobre buty robocze bez odpowiednich wkładek nie zapewnią Ci oczekiwanych rezultatów. Pamiętaj, że buty robocze na lato należy połączyć z wysokiej jakości wkładkami oraz skarpetkami do obuwia roboczego. Stosuj wkładki z kanałami wentylacyjnymi oraz perforacją by zapewnić sobie maksimum komfortu. Równie ważne dla komfortowego używania obuwia roboczego w lecie są odpowiednie dobrane skarpetki. Należy wybierać modele wykonane z tworzyw sztucznych takich jak poliamid, poliester czy ich opatentowane odmiany np. Coolmax, lub materiał z technologią 37.5, które mają za zadanie utrzymywać stopę suchą nawet wówczas gdy pracujesz w największych upałach. 

Buty robocze wentylowane

Już dziś wybierz swoje buty robocze na lato. Koniec z męczarnią w upały i przepoconymi stopami. Wybierz coś z naszej szerokiej oferty i poczuj jak praca latem sprawia Ci przyjemność.

Sandały robocze? Czy przewiewne buty robocze z siatki? Sam zdecyduj. U nas masz wybór.

Buty robocze letnie

połącz swoje letnie buty robocze z doskonałymi wkładkami z perforacją powierzchni oraz skarpetkami z chłodzącego materiału Coolmax lub 37.5 by poczuć prawdziwą różnicę w użytkowaniu butów roboczych latem. Dobrej jakości skarpetki robocze pozwolą zachować Twoją stopę suchą i transportować całą wilgoć z Twojej stopy pod wkładkę buta roboczego. Perforowane wkładki sprawią, że wilgoć powstająca w bucie będzie przenoszona pod wkładkę, daleko od Twojej stopy. Dzięki temu unikniesz wszelkiego rodzaju odparzeń na stopach.

Buty robocze lato

gdy temperatura rośnie warto poświęcić kilka chwil by wybrać buty ochronne na lato. Pamiętajmy, że wybór butów powinien być uzależniony od wykonywanej przez nas pracy. Sandały będą doskonale nadawały się jako buty robocze na halę a kiepsko jako buty budowlane. 

Jakie buty robocze na lato

pytanie, które potrafi spędzać sen z oczu nie tylko użytkownikom ale i handlowcom. Każde obuwie letnie robocze powinno być dostosowane do wykonywanej przez Ciebie pracy. Pamiętaj, że buty które sprawdzają się doskonale na hali w pracach magazyniera, nie poradzą sobie w ciężkich warunkach prac budowlanych – jako buty bhp na budowę.

Pokaż swój roboczy styl z Balticbhp.pl

Prześlij nam swoje zdjęcie w profesjonalnej odzieży roboczej!