Zestawy prezentowe
Nasze sklepy stacjonarne:

Buty robocze letnie

Produktów: 36
Rozmiar
Producent
Klasa ochrony obuwia
Podnosek
Materiał
Wkładka antyprzebiciowa
Zakres cenowy
Sortuj według
Zapięcie

Zapomnij o odliczaniu minut do końca zmiany i wymień swoje zwykłe buty robocze na przewiewne modele z naszej oferty. Najlepsze marki obuwia czekają na Ciebie w jednym miejscu: Base Protection, Engelbert Strauss, Albatros, Puma. Przewiewne modele butów do pracy pozwolą Ci pracować wygodnie i z przyjemnością nawet w wysokiej temperaturze oraz przez wiele godzin. Kupując obuwie robocze na lato pamiętaj, że prawdopodobnie spędzisz w nim kilkanaście godzina dziennie.

Na lato sandały czy buty z siatki? Jakie buty robocze letnie wybrać
takie pytanie zadaje sobie wielu pracowników stojących przed wyborem butów w sezonie letnim. W balticbhp.pl dostępne są zarówno sandały robocze jak i buty które wykonane są z przewiewnej siatki. Istotną zaletą sandałów stosowanych w pracy są duże otwory wentylacyjne które zapewniają dobrą cyrkulację powietrza. Są to idealne buty robocze na halę, jednak nie sprawdzą się w pracach outdoor. Trzeba jednak pamiętać, że w naszych butach roboczych często mogą znaleźć się takie elementy jak kamienie, skrawki metalu czy drewna jeśli buty są wykorzystywane np. w zakładzie stolarskim. Buty, które wykonane są z przewiewnej siatki również zapewniają doskonałą wentylacje stopy, jednak eliminują ryzyko wpadnięcia kamieni i innych podobnych elementów do buta.

Masz już dosyć letnich butów roboczych niespełniających Twoich wymagań? Czas to zmienić! Zajrzyj do naszego sklepu, tu znajdziesz lekkie buty robocze, które przekroczą Twoje najśmielsze oczekiwania.

Męskie buty robocze na lato

Latem po kilkugodzinnej zmianie myślisz tylko o tym, żeby w końcu zdjąć te stare, niewygodne buty robocze? Tak nie powinno być. Twoje stopy zasługują na lekkie i komfortowe buty ochronne na lato. Wymień swoje letnie obuwie robocze na męskie modele od firm premium dostępne w naszym sklepie. Buty są częścią stroju roboczego, którego wybór jest uzależniony od przepisów BHP. Dlatego przed zakupem sprawdź, jakiego rodzaju obuwia BHP wymaga Twój pracodawca, być może będziesz musiał kupić wodoszczelne buty letnie za kostkę, z wysoką cholewką. Dla własnego bezpieczeństwa warto zainwestować w dobre buty robocze wyposażone w podnosek np. kompozytowy, z blachy lub włókna szklanego.

Lekkie buty robocze

Najważniejszą funkcją męskich, letnich butów roboczych BHP jest przede wszystkim ich waga, a co za tym idzie – przewiewność. Istotnym elementem nadającym wymaganą lekkość jest cholewka, produkowana z materiałów, takich jak: skóra licowa, nylonowa siateczka ze wstawkami z nubuku powlekanego PU, tworzywa sztucznego i płótna Cordura. Modnym materiałem jest także trwała siatka 3D, która zapewnia doskonałą wentylację stopom.

Ceny letniego obuwia roboczego

U nas znajdziesz wygodne buty robocze do pracy na lato tylko od sprawdzonych marek: Base Protection, Engelbert Strauss, Albatros, Puma itd. Ceny dobrych butów roboczych na lato zależą od jakości materiałów, z których zostały wykonane, a także od klasy bezpieczeństwa, do której przynależą. Dobierz klasę bezpieczeństwa np. S1, S2, S3 itd., do wymogów BHP w Twojej pracy. Ceny letnich butów roboczych zaczynają się już od 230 zł. Buty letnie robocze to ta część ubioru, w które warto zainwestować. Buty Solid Gear Onyx Low S3 są na ten moment najdroższym egzemplarzem dostępnym w naszym sklepie. Do ich wyprodukowania zostały wykorzystane same najnowsze technologie. Głównymi cechami tych butów są: cholewka wzmocniona Cordurą, system zapięcia BOA, wkładka antyprzebiciowa, podnosek z włókna szklanego i odporność na wysokie temperatury. Te i inne modele butów letnich, znajdziesz nie tylko na stronie balticbhp.pl, ale także w naszych sklepach stacjonarnych w Nowej Soli, Poznaniu i na Śląsku.

Jakie letnie buty budowlane wybrać?

Wybór letnich butów roboczych nie będzie łatwy, a dostępny asortyment naszego sklepu na pewno Ci tego nie ułatwi. Jakie buty robocze na lato wybrać? Przede wszystkim powinieneś skupić się na wyborze przewiewnych i lekkich butów. Sandały robocze przez otwory wentylacyjne, na dworze, mogą nie spełnić swojej funkcji, do środka mogą dostać się m.in. piasek lub kamienie. Plusem otworów wentylacyjnych będzie niewątpliwie dużo większa przewiewność i lekkość buta. Sprawdzą się idealnie za kierownicą lub w magazynie. Półbuty robocze będą odpowiedniejsze, jeżeli pracujesz nie tylko na hali, ale także na świeżym powietrzu. Półbuty robocze letnie sprawdzą się na dworze, a także na zewnątrz. Cieplejsze pory roku zmuszają nas do zmiany butów na bardziej przewiewne i niemal wszystkie w naszym sklepie takie właśnie są. Męskie buty BHP na lato wcale nie muszą być banalne. Z dostępnych modelów butów większość została wykonana w takim stylu by przypominały obuwie sportowe. Dzięki nowoczesnym krojom i wyglądzie przyciągającemu wzrok, te buty dostępne są także poza światem pracy. Buty robocze przed pracą należy przymierzyć i dopasować, by polepszyć komfort i bezpieczeństwo.

Pokaż swój roboczy styl z Balticbhp.pl

Prześlij nam swoje zdjęcie w profesjonalnej odzieży roboczej!

X