Zestawy prezentowe
Nasze sklepy stacjonarne:
CzechDutchEnglishGermanPolishRussian

ATG

Produktów: 117
Rozmiar
Kolor
Zakres cenowy

Rękawice ochronne ATG

ATG to jeden z liderów rynku rękawic roboczych wysokiej jakości. Rękawiczki robocze ATG to połączenie wysokiej jakości materiałów oraz rozwiązań technicznych, które chronią Twoje dłonie. W ofercie ATG dostępna jest szeroki wybór rękawic ochronnych różnych typów: rękawice nitrylowe, rękawice powlekane czy rękawice antyprzecięciowe.

W ofercie balticbhp.pl, znajdziesz duży wybór rękawic roboczych ATG. Dopasuj rękawice ochronne do swoich potrzeb.

Rękawice ochronne ATG nadają się do szerokiej gamy prac: przemysł motoryzacyjny, przemysł ciężki, branża AGD, budowlany.

ATG rękawice robocze doskonałej jakości

ATG rękawice przyszłości

nie bez powodu w sloganie firmy ATG zawarto informację Inteligent Gloves Solutions. Ta firma po prostu wie jak projektować i produkować rękawice robocze. Dobra jakość, nowoczesne rozwiązania, wygoda użytkowania to główne cechy produktów tej marki. Polityka firmy to jakość i innowacyjność. Rękawice ochronne ATG produkowane są z myślą o najlepszych i najbardziej precyzyjnych narzędziach – Twoich dłoniach. Wymagają one ochrony oraz komfortowych warunków pracy. Dlatego też wiele modeli rękawiczek ochronnych ATG charakteryzuje się doskonałą oddychalnością, bardzo wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą rękawic roboczych ATG dostępnych na www.balticbhp.pl

Pokaż swój roboczy styl z Balticbhp.pl

Prześlij nam swoje zdjęcie w profesjonalnej odzieży roboczej!