Zestawy prezentowe
Nasze sklepy stacjonarne:
24.07.2018

Nowoczesne technologie aby chronić Twoje dłonie

snickers power grip rękawice ochronne

Spis treści

  1. O rękawicach ochronnych słów kilka
  2. Nowoczesne rękawice ochronne
  3. Snickers – rękawice premium ze Skandynawii

O rękawicach ochronnych słów kilka

Niezależnie od tego jaką pracę fizyczną wykonujesz: cieśla, murarz, drwal, mechanik czy kierowca – dłonie są Twoim narzędziem pracy i warto o nie zadbać. Rękawice robocze mogą zapewniać ochronę zarówno przed ukłuciami, przecięciami jak i zmiażdżeniem. Dla każdego znajdzie się odpowiednia ochrona.

Nie chcemy jednak rozwodzić się teraz nad rękawicami ochronnymi takimi jak popularne “wampirki” czyli pokryte gumą materiałowe rękawice które rwą się i wycierają przy nawet najprostszych zajęciach. Tego typu rękawice nie zapewniają praktycznie żadnej ochrony i nie gwarantują bezpieczeństwa waszych dłoni.

Nowoczesne rękawice ochronne

Jeśli spojrzymy na ofertę znanych producentów odzieży roboczej takich jak Snickers czy Engelbert Strauss, zauważymy znaczną różnicę pomiędzy najprostszymi modelami a rękawicami premium. Różnica w cenie nie bierze się znikąd. Wysoka jakość wykonania, odpowiednie materiały oraz odpowiedni krój rękawic sprawiają, że dobre rękawice robocze są warte swojej ceny.

Snickers – rękawice premium ze Skandynawii

Kiedy przeglądamy ofertę Snickers Workwear pierwsze co rzuca nam się w oczy, to wykorzystanie różnorodnych materiałów na wierzchu rękawicy. Wzmocnienia z gumy czy kewlaru na kłykciach potrafią uratować dłoń przed zmiażdżeniem i długotrwałą rehabilitacją a nawet niepełnosprawnością do końca życia!
Wnętrze dłoni zazwyczaj jest wykonane z cieńszego materiału, co razem z gumowanym pokryciem podnosi chwytność oraz precyzję pracy. Producent wychodzi również naprzód jeśli chodzi o technologie które coraz częściej pojawiają się w naszym codziennym życiu i pracy. Wiele nowoczesnych rękawic jest przystosowanych do używania smartfonów z dotykowym wyświetlaczem.

Pokaż swój roboczy styl z Balticbhp.pl

Prześlij nam swoje zdjęcie w profesjonalnej odzieży roboczej!

X