Zestawy prezentowe
Nasze sklepy stacjonarne:
22.01.2019

Odzież robocza Helly Hansen w BalticBHP

Spis treści

  1. Pytaliście o Helly Hansen – już jest, specjalnie dla Was!
  2. Helly Hansen – odzież robocza premium
  3. Ubrani od stóp do głów
  4. Promocja na start

Pytaliście o Helly Hansen – już jest, specjalnie dla Was!

Helly Hansen, norweska firma z historią sięgającą rok 1877! To wtedy, założyciel firmy, kapitan Helly Juell Hansen szukał sposobu jak poradzić sobie z norweską niepogodą: zimnem, deszczem i wiatrem. Tak powstały pierwsze olejaki, impregnowane kurtki, spodnie czy płaszcze nasączane olejem lnianym, co gwarantowało im nieprzepuszczalność wody i wiatru. Narodziła się legendarna marka, która została kontynuowana przez syna kapitana Hansena. Dzisiaj firma Helly Hansen jest jednym z największych producentów odzieży ochronnej przed wiatrem, zimnem, deszczem i śniegiem na świecie.

Helly Hansen – odzież robocza premium

Wielu ludzi kojarzy firmę Helly Hansen przede wszystkim ze sportami zimowymi oraz wodnymi. Prawdziwi profesjonaliści znają również gałąź firmy zajmującą się produkcją odzieży premium. Ukierunkowani na najwyższą jakość wykonania swoich produktów oraz wykorzystanie najnowocześniejszych technologii do produkcji odzieży roboczej. Helly Hansen Workwear z łatwością znaleźli się w czołówce marek odzieży roboczej premium.

Ubrani od stóp do głów

W ofercie BalticBHP.pl znajduje się aktualnie zestaw który wystarczy dla większości pracowników, zaczynając od Trzewików Aker przygotowanych do pracy w zimie, deszczu i śniegu. Spodnie robocze Chelsea znane na całym świecie ze swojej wytrzymałości i elastyczności. Również odzież wierzchnia Helly Hansen należy do najwyższej półki: Longsleeve Magni będący pierwszą warstwą odzieży na który warto założyć Longsleeve Chelsea Active dla większej ochrony przed zimnem. Jako zwieńczenie załóżcie na głowę czapkę w kroju beanie.

Promocja na start

Jeśli potrzebujecie dodatkowej zachęty do zapoznania się z produktami Helly Hansen? Użyjcie do końca stycznia kodu: hellohelly aby uzyskać 10% rabatu na produkty Helly Hansen!

Pokaż swój roboczy styl z Balticbhp.pl

Prześlij nam swoje zdjęcie w profesjonalnej odzieży roboczej!

X