Zestawy prezentowe
Nasze sklepy stacjonarne:
Zakres cenowy

pasta bhp Goop to produkt rodem z Amerykańskich warsztatów samochodowych i motocyklowych. Doskonale myją ręce nawet z najgorszych zanieczyszczeń, smarów, oleju. Jeśli ciężko pracujesz swoimi rękami, to pasty do rąk Goop są dla Ciebie.

W zawodach takich jak mechanik, spawacz, budowlaniec, często wykonujesz prace gołymi rękami bez dodatkowej ochrony. Twoje dłonie dostają w kość. Po pracy spędzasz sporo czasu by doprowadzić się do porządku. Mamy dla Ciebie sposób. Pasta bhp Goop działa bez użycia wody. Wystarczy że użyjesz odrobinę na zabrudzone dłonie, nadmiar pasty i zanieczyszczenia usuniesz ręcznikiem papierowym i od razu zobaczysz różnicę.

Pasty do mycia rąk Goop nie zawierają piasku, dzięki czemu Twoje dłonie nie będą podrażnione. Dodatkowo Goop stosuje w swoich produktach przyjemne środki zapachowe i nawilżające. Twoje dłonie będą czyste, nawilżone i pachnące. To odróżnia produkt Goop od zwykłej pasty bhp ze ścierniwem, która drapie i podrażnia.

Wybraliśmy dla Ciebie kilka modeli produktów Goop. Pastę Goop Hand Cleaner Pumice z pumeksem możesz dodatkowo używać jako pastę bhp do prania swojej odzieży roboczej. Jeśli wolisz by Twoje dłonie pachniały pomarańczą, możesz wybrać pastę Orange Goop Hand Cleaner i cieszyć się świetnym cytrusowym zapachem Twoich rąk. 

Pokaż swój roboczy styl z Balticbhp.pl

Prześlij nam swoje zdjęcie w profesjonalnej odzieży roboczej!

X