Zestawy prezentowe
Nasze sklepy stacjonarne:
Zakres cenowy

Klapki Kubota to najnowszy krzyk mody na polskich ulicach. Nieśmiertelna Polska marka z czasów PRL została reaktywowana i trafiła do Balticbhp.pl. 

Logotyp od lat kojarzony ze sprzedażą bazarową stał się symbolem nowoczesnego stylu i miejskiego swagu. Proste klapki na rzep ze znaczkiem Kubota, czy bardziej popularne klapki basenowe Kuboty na stałe zagościły na stopach naszych Klientów. Trochę na śmiesznie i trochę na poważnie Kuboty zostały ponownie wprowadzone na rynek i możemy powiedzieć: to działa!

Klapki do pracy? Kto by pomyślał? Ale przecież, nie samą pracą człowiek żyje i w lecie potrzebuje mieć klapki na wyjazd nad morze. Po ciężkiej pracy chodzisz na siłownie? Świetnie, zatem potrzebujesz dobre, wytrzymałe klapki pod prysznic. Pracujesz w dużym zakładzie w którym pracodawca udostępnia prysznice? No chyba nie pójdziesz tam boso. 

Wybierz swój ulubiony kolor klapków Kubota z naszej oferty i wspieraj Polską markę założoną przez młody zespół Kubota Store. Resztą się nie martw, Twoje zamówienie wyślemy w 24 godziny. 

Pokaż swój roboczy styl z Balticbhp.pl

Prześlij nam swoje zdjęcie w profesjonalnej odzieży roboczej!

X