Zestawy prezentowe
Nasze sklepy stacjonarne:
Zakres cenowy

Snickers Workwear

to szwedzka marka produkująca odzież robocza jakości premium. Doskonałe materiały i precyzja wykonania spodni roboczych, dokładnie przemyślany kształt i design sprawiają, że spodnie Snickers Workwear znalazły już swoich fanów. 

Bestsellerowe kolekcje takie jak AllroundWork czy FlexiWork z pewnością zrewolucjonizowały to jak nosimy nasze spodnie robocze.

Snickers to przede wszystkim marka dla miłośników i pasjonatów wygody, komfortu i maksymalnej użyteczności. Zapomnij o źle odszytych kieszeniach, niewygodnym kroku, kiepskim designie. My po pracy nawet nie mamy ochoty ściągać tych spodni.

Naszym zdaniem, rzemieślnik tak jak każdy specjalista powinien inwestować nie tylko w swoje umiejętności, ale również w sprzęt oraz swoja odzież roboczą, dzięki której każdy dzień w pracy stanie się dla niego prawdziwą przyjemnością.

Kolekcje marki rozciągają się na wszystkie dziedziny pracy od pracowników przemysłu wydobywczego, przez typowych rzemieślników, na drogowcach kończąc. Każdy entuzjasta profesjonalnej odzieży roboczej znajdzie coś dla siebie.

Pokaż swój roboczy styl z Balticbhp.pl

Prześlij nam swoje zdjęcie w profesjonalnej odzieży roboczej!

X