Redbacks

  Redbacks® Nakolanniki ochronne RLDW20

  139,99 zł
  Ilość

    Dostępne w magazynie

  Dostawa od 0 zł

  Liczba sztuk dostępnych w magazynie: 29

  Wysyłka w 24H

  Do 101 dni na darmowy zwrot

  Jeśli kupisz ten produkt otrzymasz 42 punktów o wartości 4,00 zł

  Redbacks® Nakolanniki ochronne

  Twoje kolana wołają o pomoc? Nadchodzimy z pomocą! Nakolanniki ochronne Redbacks® to nauka i technologia zamknięta w jednym produkcie. Nagrodzone wyróżnieniem Best Innovation in Occupational Personal Protective Equipment, docenione przez Amerykańskich naukowców :)! Oparte na opatentowanej technologi sieci amortyzujących listków, z których upleciona jest konstrukcja nakolannika, zapewniają doskonały rozkład energii na staw kolanowy, redukują naprężenia i zabezpieczają kolano przed urazem mechanicznym (np. wkręty lub inne elementy leżące na podłodze). Miękkie gumowane elementy nakolanników po użyciu, powracają do pierwotnego kształtu nie tracąc jednocześnie na swojej funkcjonalności. Ażurowa struktura nakolanników dodatkowo zapewni Ci dobrą oddychalność oraz odprowadzanie wilgoci i ciepła podczas długotrwałej pracy na kolanach. Nakolanniki możesz dowolnie przyciąć i dopasować do kształtu kieszeni wbudowanych w Twoich spodniach. Nakolanniki możesz też prać w 40'C bez wyciągania ich z Twoich spodni roboczych dzięki czemu, po ich dopasowaniu do kieszeni na kolanach, możesz zapomnieć że w ogóle je masz.

  Redbacks® Nakolanniki ochronne cechy produktu:

  • doskonały rozkład energii,
  • redukuje naprężenia stawu kolanowego,
  • oddychające, wodoodporne,
  • pasują do wszystkich kieszeni na nakolanniki.


  Zobacz inne produkty w dziale nakolanniki.  

  Szczegóły Produktu

  0799439601338

  Reklamacja - najważniejsze informacje

  • Ile czasu na reklamacje? 2 lata od dnia zakupu
  • Ile trwa reklamacja? Maksymalnie 14 dni
  • Czy muszę mieć paragon/fakturę? Nie.
  • Czy muszę odsyłać produkt? Nie, większość reklamacji załatwiamy elektronicznie.
  • Czy ponoszę koszty? Nie, proces reklamacji jest darmowy.
  • Czy muszę mieć oryginalny karton? Nie.


  Najczęściej zadawane pytania:


  1. Ile czasu mam na złożenie reklamacji?

  Każdy produkt kupiony w Balticbhp możesz oddać do reklamacji w ciągu 2 lat.   2. Na jaki adres mam odesłać produkty które chcę oddać do reklamacji?

  Balticbhp.pl Dział Zwrotów, ul. Piłsudskiego 40, 67-100 Nowa Sól  3. Jak wygląda proces reklamacji?

  Jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, możesz złożyć reklamacje bezpośrednio ze swojego konta klienta (zakładka reklamacje). Jeśli nie masz konta klienta, reklamacje złożysz przez elektroniczny formularz, który znajdziesz tutaj.   4. Czy muszę odsyłać produkt czy mogę oddać produkt w sklepie stacjonarnym?

  Możesz odesłać produkt do naszego magazynu lub oddać go do reklamacji w naszym sklepie stacjonarnym.   5. Ile trwa reklamacja?

  Zazwyczaj odpowiedź otrzymasz w dniu kiedy otrzymamy elektroniczne zgłoszenie reklamacyjne. Jeśli składasz reklamacje drogą tradycyjną musisz uwzględnić czas na przyjęcie i przetworzenie reklamacji przez magazyn. Otrzymasz informacje zwrotną maksymalnie po 14 dniach.  6. Czy muszę zachować oryginalny karton/opakowanie?

  Nie, możesz oddać produkt do reklamacji bez oryginalnego opakowania.  7. Czy muszę mieć oryginał dowodu zakupu żeby złożyć reklamacje?

  Nie, wystarczy że posiadasz potwierdzenie zamówienia lub inne dokumenty potwierdzające zakup. 

  Szybkie porównanie

  Produkt
  Spodenki robocze Dassy Monza Spodenki robocze Dassy Monza Bluza Engelbert Strauss e.s.roughtough Bluza Engelbert Strauss e.s.roughtough Bluza robocza Prace Wykończeniowe Dassy Basiel Bluza robocza Prace Wykończeniowe Dassy Basiel Szelki elastyczne Snickers 9064 Szelki elastyczne Snickers 9064
  Dostępność
  En stock
  En stock
  En stock
  Cena
  149,99 zł
  149,99 zł
  149,99 zł
  149,99 zł
  Opis
  Materiał
  Połączenie materiałówBawełnaPołączenie materiałów
  Krój
  RegularRegularRegular
  Cechy dodatkowe spodni
  Worki kieszeniowe
  Kolekcja
  e.s.roughtough
  Cechy dodatkowe
  Wzmocnione szwyWzmocnione szwy
  Kaptur
  NieNie
  • Nazwa : Do 101 dni na zwrot
  • Opis

   Najważniejsze informacje:

   • Czy mogę zwrócić produkt? Tak. Bez podawania przyczyny.
   • Czy mogę wymienić produkt? Tak. Możesz zwrócić produkt i złożyć kolejne zamówienie.
   • Ile czasu mam na zwrot? Do 101 dni, jeśli jesteś zarejestrowanym Klientem (po 14 dniach możesz odesłać tylko produkty nieużywane, z metkami i w oryginalnym opakowaniu). Jeśli jesteś Klientem niezarejestrowanym - przysługuje Ci ustawowe prawo do odstąpienia od umowy w terminie do 14 dni od dnia otrzymania przesyłki.
   • Czy zwrot jest darmowy? Tak, dla zarejestrowanych klientów. 
   • Czy przy zakupie na fakturę mogę zwrócić produkt? Tak. 
   • Czy muszę mieć paragon/fakturę? Nie. Wystarczy inny dowód zakupu lub zwrot przez konto na sklepie. 
   • Ile czasu muszę czekać na zwrot środków? Zazwyczaj 3-4 dni. Maksymalnie do 14 dni od otrzymania przez nas kompletu informacji i produktu.


   Najczęściej zadawane pytania:

   1. Ile czasu mam na zwrot produktu?

   Jeśli jesteś Klientem zarejestrowanym w Sklepie, produkt możesz zwrócić w terminie do 101 dni, o ile jest on nieużywany, z oryginalnymi metkami oraz elementami zabezpieczającymi i w oryginalnym opakowaniu. Standardowo, zgodnie z obowiązującymi przepisami przysługuje Ci do 14 dni na odstąpienie od umowy (zwrot).   2. Jak dokonać zwrotu?

   Zwrotu możesz wygodnie dokonać przez system sklepu. Klient zarejestrowany dokonuje zwrotu w tym miejscu: zwrot dla zarejestrowanych klientów. Klient nie zarejestrowany może dokonać zwrotu w tym miejscu: zwrot dla niezarejestrowanych. Wybierz numer zamówienia i produkty do zwrotu, uzupełnij kilka informacji i gotowe, nie musisz wypełniać żadnych formalności.    3. Jak dokonać wymiany?

   Możesz wymienić produkt w ten sposób, że zwrócisz produkt którego nie chcesz zatrzymać i zamówisz nowy. Możesz poczekać na zwrot środków przed złożeniem kolejnego zamówienia lub od razu zamówić kolejny.    4. Czy muszę coś płacić za zwrot?

   Zarejestrowani klienci nie płacą za zwrot.    5. W jaki sposób i w jakim czasie otrzymam zwrot środków?

   Zwrot otrzymasz od nas w ciągu 3-4 dni roboczych od zweryfikowania otrzymanej od Ciebie paczki. Maksymalnie może nam to zająć 14 dni. Zwrot środków otrzymasz w taki sposób w jaki płaciłeś za zamówienie. Jeśli zamówienie opłaciłeś za pobraniem, wówczas zwrot otrzymasz na konto bankowe podane w formularzu.    6. Zwróciłem paczkę i nie otrzymałem pieniędzy. Dlaczego?

   Jeśli nie otrzymałeś od nas zwrotu środków, sprawdź swoją skrzynkę e-mail oraz powiadomienia na telefonie. Prawdopodobnie w formularzu zwrotu brakuje wymaganych danych.

  • Kliknij tutaj aby uzyskać więcej informacji