Zestawy prezentowe
Nasze sklepy stacjonarne:
26.11.2017

Rękawice ochronne ATG dostępne w balticbhp.pl

Rękawice ochronne ATG w balticbhp.pl

To już potwierdzone, do naszej oferty zaczynają trafiać rękawice światowego lidera w ochronie dłoni – ATG. Wszyscy są podekscytowani, bo to kolejna marka produktów ochronnych klasy premium, która zawitała do naszej oferty. Tym samym konsekwentnie zmierzamy do ujednolicenia naszej oferty i pozostawienia w niej tylko produktów ochronnych klasy TOP – czyli najwyższej jakości. Oczywiście rękawice ochronne w tej cenie… nie jest to łatwy produkt do zaoferowania. Ktoś zapyta, 100 zł za zwykłe rękawice? No cóż, żeby zrozumieć, trzeba się przekonać.

Firma ATG, od dawna samodzielnie produkuje swoje wyroby z wykorzystaniem najnowszych technologii, badań i materiałów. Aż trudno uwierzyć, że rękawice ochronne ATG, na pozór prosty kawałek materiału, mogą zawierać w sobie tyle technologii i pasji. Doskonała oddychalność, bardzo dobre parametry odporności mechanicznej no i niezrównana wygoda użytkowania, to główne cechy jakie możemy przypisać rękawiczkom ATG. Szeroka gama modeli pozwala z dużą precyzją dopasować model rękawic idealnie pasujący do wykonywanej pracy.

Bardzo ciekawe modele z serii ATG MaxiFlex z pewnością przypadną do gustu wszystkim, którzy rękawice ochronne wykorzystują na co dzień. Są wygodne, elastyczne i bardzo dobrze oddychają. Dzięki temu Twoja dłoń dobrze zniesie nawet spory wysiłek, pozostanie sucha i utrzymana w komforcie.

Jeśli pracujesz z ostrymi przedmiotami, polecamy Ci rękawice z rodziny ATG MaxiCut, które chronią dłonie przed ostrymi jak brzytwa krawędziami noża czy blachy. Załóż rękawiczki ochronne odporne na przecięcia (poziom 3) i ciesz się elastycznością i wygodą, lub spróbuj klasę 5 i czuj się bezpiecznie niezależnie od pracy jaką wykonujesz.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą rękawic ATG w sklepie balticbhp.pl.

Zajrzyj na stronę producenta ATG. 

Pokaż swój roboczy styl z Balticbhp.pl

Prześlij nam swoje zdjęcie w profesjonalnej odzieży roboczej!

X