Zestawy prezentowe
Nasze sklepy stacjonarne:
11.02.2018

Odzież robocza Snickers Workwear – dla wymagających

Spis treści

  1. Odzież robocza Snickers Workwear – dla wymagających
  2. Pierwsze wrażenie – odzież Snickers, spodnie robocze Snickers, bluza Snickers, pasek Snickers 
  3. Dlaczego odzież Snickers Workwear

Odzież robocza Snickers Workwear – dla wymagających

Korzenie marki odzieży roboczej Snickers sięgają roku 1975, kiedy szwedzki elektryk Matti Viio uznał, że jego odzież robocza nie jest wystarczająco dobra. Po wielu rozmowach dotyczących poprawek ubrań roboczych wrócił do domu i postanowił sam zaprojektować odzież dla prawdziwych rzemieślników. Sama nazwa marki Snickers Workwear wywodzi się od szwedzkiego słowa snickare oznaczającego cieślę.

Odzież robocza marki Snickers Workwear zdobyła uznanie na całym świecie, zarówno wśród elektryków, budowlańców jak i pozostałych rzemieślników. Teraz dostępna także w Polsce na balticbhp.pl. W stałej sprzedaży dostępne:

Snickers Workwear spodnie robocze Ruffwork 6303

Snickers Workwear bluza robocza 2815

– Snickers Workwear pasek elastyczny 9005

Pierwsze wrażenie – odzież Snickers, spodnie robocze Snickers, bluza Snickers, pasek Snickers 

Kiedy tylko otwieramy paczkę z odzieżą roboczą Snickers od razu wiemy z czym mamy do czynienia. Logo firmy Snickers Workwear jasno pokazuje główne przesłanie marki: skrojone na wymiar, bezkompromisowe, użyteczne. Dokładnie tego potrzebuje każdy pracownik wybierając odzież roboczą, niezależnie od tego czy jest to koszulka, bluza, spodnie czy pasek. Ponadczasowy design odzieży Snickers sprawia, że świetnie nadaje się również do noszenia na co dzień. Niezależnie od tego czy poszukujesz odzieży roboczej czy chcesz po prostu odświeżyć swoją garderobę, Snickers jest marką dla Ciebie.

Dlaczego odzież Snickers Workwear

Niewiele marek odzieżowych prezentuje tak wyważone połączenie nowoczesnego stylu i designu razem z praktycznym zastosowaniem jak Snickers. Już pierwsze spojrzenie na spodnie wystarczy żeby zauważyć świetnie skrojony produkt który przyciąga wzrok dzięki nowoczesnemu, wykorzystaniu szarej bawełny razem z czarną Cordurą. Dodajmy do tego obszycia pomarańczową nitką w tym charakterystyczne S nawiązujące do loga Snickers na tylnej kieszeni, możliwość zamontowania ochraniaczy na kolana a otrzymamy produkt, który będzie doskonale nadawał się do pracy i nie tylko.

Pokaż swój roboczy styl z Balticbhp.pl

Prześlij nam swoje zdjęcie w profesjonalnej odzieży roboczej!

X