Zestawy prezentowe
Nasze sklepy stacjonarne:
13.06.2018

Solid Gear – doskonała jakość butów roboczych

Solid Gear Helium 2.0 buty S1P obuwie robocze

Spis treści

  1. Obuwie robocze Solid Gear – buty robocze grupy Hultafors
  2. Solid Gear – pierwsze wrażenie
  3. Solid Gear Helium 2.0 – niewiarygodnie lekkie

Obuwie robocze Solid Gear – buty robocze grupy Hultafors

Możliwe, że nie każdy kojarzy nazwę Hultafors, jednak jesteśmy przekonani, że nazwa Snickers Workwear większości fachowców na pewno zna. Szwedzka grupa o długiej i bogatej historii zrzesza producentów odzieży roboczej, obuwia ochronnego jak i producentów narzędzi i akcesoriów do pracy w przemyśle.
W związku z powyższym od produktów Solid Gear oczekujemy tej samej wysokiej jakości materiałów, wykonania oraz stylistyki.

Solid Gear – pierwsze wrażenie

Gdy tylko otwieramy pudełko z butami Solid Gear od razu dostrzegamy produkt dopracowany w najdrobniejszych szczegółach.
Oddychający materiał z którego wykonane są buty jest doskonale skrojony i dopasowany. Antyprzebiciowa, antystatyczna podeszwa odporna na oleje nie posiada żadnych ubytków, nie jest też nigdzie nadlana.

Solid Gear Helium 2.0 – niewiarygodnie lekkie

Helium 2.0 to usprawniona wersja modelu Helium. Producentowi udało się zmniejszyć wagę dzięki zastosowaniu aluminiowego podnoska i kompozytowej wkładki antyprzebiciowej. W środku wygodna, antybakteryjna wkładka którą oczywiście możemy wyjąć. Helium 2.0 to oddychające buty, niezwykle lekkie o kroju zbliżonym do butów sportowych a mimo wszystko spełniające wymagania butów ochronnych. Usztywnienie okolic kostki i stawu skokowego zmniejsza ryzyko powstawania urazów. Producent pomyślał o każdym najdrobniejszym szczególe. To właśnie buty robocze firmy Solid Gear, ale o tym jak wygodne są w rzeczywistości przekonajcie się sami.

Pamiętajcie, że Solid Gear to nie jedyny producent butów roboczych dostępnych w ofercie BalticBHP. Staramy się dostosowywać naszą ofertę do Waszych potrzeb, aby zapewnić Wam stały dostęp do najlepszej odzieży roboczej premium na rynku. Niezwykle ważne jest dla nas, aby ubrania robocze przestały być kojarzone ze starymi koszulami flanelowymi i wytartymi ogrodniczkami.

Jeśli potrzebujecie dodatkowej pomocy z wyborem obuwia roboczego, aby lepiej dostosować je do Waszych potrzeb – napiszcie do Nas, z chęcią odpowiemy na Wasze pytania i pomożemy w wyborze.

Niech praca zacznie sprawiać Wam przyjemność, wybierzcie odzież roboczą którą z przyjemnością będziecie nosić nie tylko w pracy, ale również podczas wypoczynku.

Pokaż swój roboczy styl z Balticbhp.pl

Prześlij nam swoje zdjęcie w profesjonalnej odzieży roboczej!

X