Zestawy prezentowe
Nasze sklepy stacjonarne:
21.01.2020

Spodnie Economic Premium – czy warto inwestować?

Od dłuższego czasu na rynku spotkamy dwie grupy spodni roboczych – tanie, cienkie modele, które szybko ulegają zniszczeniu oraz spodnie premium wyposażone w wiele nowoczesnych rozwiązań. Światowe znane marki dobrej odzieży roboczej jednak produkują także ekonomiczne wersje swoich produktów. Czy warto zwrócić na nie uwagę?

Spis treści

  1. Spodnie spodniom nierówne
  2. Tacy sami!
  3. Czas decyzji

Spodnie spodniom nierówne

Powiedzmy sobie szczerze – przy doborze spodni każdy jest kowalem swojego losu. Co klient to opinia a co opinia to wymagania. Choć niektóre elementy wymagań stawianych przez klientów się pokrywają, to jednak każda osoba będzie chciała mieć spodnie możliwie maksymalnie dopasowane do siebie. Oczywiście, jak przy każdych zakupach nie bez znaczenia pozostaje cena. I tak, niektórzy nie wyobrażają sobie wydać jakiś kwot na spodnie do pracy, a inni kompletnie nie akceptują spodni, w które nie trzeba nieco zainwestować. Światowe marki skupiają się często na promowaniu głównie swoich bestsellerów. Jednak część z nich w swojej ofercie modele, które zwykliśmy nazywać “economic premium”. Są one zwykle tańsze od bestsellerów o kilkanaście (a czasem i kilkadziesiąt) procent. Skąd wynika ich obniżona cena? Czyżby jakość była niższa?

Tacy sami!

Wbrew pozorom, spodnie economic premium nie tracą na wykonaniu. Są tak naprawdę podstawowymi wersjami produktów droższych. Przykład? Proszę bardzo. Porównajmy sobie topowy model spodni od firmy Dassy Professional Workwear – Dynax z podstawowym modelem Liverpool. Jakie zauważymy różnice? Oczywiście pierwsza rzecz to cena. Model Dynax jest o jakieś 175 złotych droższy. A jakie widzimy różnice w wykonaniu? Tańszy Liverpool posiada potrójne szwy, jest wykonany z poliestru i bawełny (w stosunku 65/35) a także wyposażony jest w kilka kieszeni w najbardziej użytecznych miejscach. Czy model Dynax jest zbudowany inaczej? Otóż nie! Konstrukcyjnie jest identyczny. Różnicą jest fakt doposażenia droższego modelu w dodatkowe funkcjonalności – kieszenie na nakolanniki, wykończenia z materiału Cordura oraz czterokierunkowy, rozciągliwy stretch. To sprawia, że za spodnie Dynax należy dołożyć niecałe dwie stówki.

Czas decyzji

W jakim momencie zatem zdecydować się na wybór spodni economic premium? Odpowiedź jest prosta – w razie takiej potrzeby 🙂 Niektóre zadania wymagają ubrania do zadań specjalnych. Ale jeśli jesteś fachowcem, który potrzebuje tylko podstawowej ochrony, którego praca nie jest utrudniona ze względu na warunki i spędzasz określoną ilość czasu w pracy, wybór spodni economic premium będzie nad wyraz trafny.
Sprawdź nasze modele spodni economic premium – Dassy Nashville, Oxford, Boston, Seattle oraz Liverpool.

Pokaż swój roboczy styl z Balticbhp.pl

Prześlij nam swoje zdjęcie w profesjonalnej odzieży roboczej!

X