Zestawy prezentowe
Nasze sklepy stacjonarne:
02.10.2018

Spodnie robocze jesień/zima 2018

Spis treści

  1. Ciąg dalszy przygotowań do chłodów
  2. Nowości i sprawdzone modele na jesień i zimę
  3. Odpowiednia bielizna termoaktywna

Ciąg dalszy przygotowań do chłodów

Na pewno pamiętacie jak niedawno pisaliśmy o nadchodzącym sezonie jesień/zima w kontekście butów roboczych. Jeśli nie, możecie zaległości nadrobić TUTAJ.
Podczas wybierania odzieży roboczej na chłodniejszy czas w roku, warto zwrócić uwagę na: gramaturę materiału oraz jego oddychalność i paroprzepuszczalność.

Nie bez znaczenia będzie również odpowiednie dopasowanie warstw odzieży roboczej: dopasowania odpowiedniej bielizny termoaktywnej do odzieży wierzchniej.

Nowości i sprawdzone modele na jesień i zimę

Wśród szerokiego wachlarza modeli spodni roboczych oferowanych przez marki premium takie jak Engelbert Strauss, Snickers Workwear, Dassy Workwear znajdziemy wiele znanych i sprawdzonych modeli które znajdują się w naszej ofercie:
Snickers RuffWork w wyjątkowej cenie 299,99zł  wykonane z wytrzymałego materiału o zwiększonej odporności na przedarcia, z mnóstwem użytecznych kieszeni.
Engelbert Straus Motion 2020 – klasyka od niemieckiego producenta odzieży roboczej premium, dostępna także w damskiej rozmiarówce.
Dassy Magnetic i Dassy Nova – wysokiej klasy spodnie robocze od belgijskiej firmy Dassy.

Każdy z tych produktów charakteryzuje się niezwykłą dbałością o wykonanie. Miejsca najbardziej narażone na rozdarcia są przeszyte potrójnym szwem i wzmocnione Cordurą. Do tego posiadają wiele praktycznych kieszeni które przydadzą się podczas pracy w każdych warunkach.

Odpowiednia bielizna termoaktywna

Aby zachować odpowiednią temperaturę ciała w okresie gdy na zewnątrz panują zmienne warunki pogodowe, niezwykle ważne jest stosowanie bielizny termoaktywnej pod odzieżą roboczą. Wykonywana z lekkich materiałów, zazwyczaj bezszwowo dla jak największej wygody użytkownika przy kontakcie ze skórą. Ponieważ należy pamiętać, aby odzież termoaktywna spełniała swoją rolę musi przylegać do ciała całą powierzchnią. Rozmiar bielizny termoaktywnej należy dobrać tak, aby nie marszczyła się (za duża) ale należy również rozmiarów zbyt małych (krępujących ruchy).

Pokaż swój roboczy styl z Balticbhp.pl

Prześlij nam swoje zdjęcie w profesjonalnej odzieży roboczej!

X