Zestawy prezentowe
Nasze sklepy stacjonarne:
21.06.2018

System wiązania BOA – Twoje buty robocze stały się jeszcze lepsze

Spis treści

  1. System wiązania BOA – kto, kiedy i dlaczego?
  2. W jaki sposób działa system wiązania BOA?
  3. Zastosowanie systemu BOA w butach roboczych
  4. System BOA – przyszłość zaczyna się dzisiaj
  5. Prawdziwe obuwie robocze premium

System wiązania BOA – kto, kiedy i dlaczego?

System BOA wynaleziony 17 lat temu przez Gary’ego Hammerslag, aby ułatwić wiązanie butów snowboardowych bez konieczności ściągania rękawic.
Wkrótce okazało się, że system wiązania BOA znajdzie znacznie więcej zastosowań niż tylko w sporcie.

W jaki sposób działa system wiązania BOA?

Zamiast stosowania standardowych sznurówek, system BOA wykorzystuje specjalnie skonstruowane zaplecione linki w płaszczu zewnętrznym wykonanym z tworzywa sztucznego, dzięki czemu nie występuje chłonięcie wody, natomiast całość jest bardzo wytrzymała i smukła. Linka jest naciągana przy użyciu specjalnego pokrętła działającego tylko w jednym kierunku razem z charakterystycznym “klikiem”, aby “rozwiązać” buty, wystarczy lekko unieść pokrętło, aby zwolnić blokadę linek.

Zastosowanie systemu BOA w butach roboczych

Najbardziej znani producenci obuwia roboczego dostrzegli wyjątkową użyteczność systemu wiązania BOA dla wszelkiego rodzaju pracowników którzy używają rękawic. Dodatkowo, mocowanie systemu BOA zapewnia odporność na wszelkiego rodzaju szarpnięcia więc spokojnie może być używane nawet w bardzo ciężkich warunkach. System wiązania BOA stosują takie marki jak: Engelbert Strauss, Base Protection, Brynje, Jalas czy Steitz Secura.

System BOA – przyszłość zaczyna się dzisiaj

Wzrost popularności systemu BOA w przypadku obuwia roboczego pokazuje nam jasno, że wkrótce buty robocze z systemem BOA staną się codziennością. Pojawiają się pierwsze modele rękawic z systemem wiązania BOA, póki co nie są to rękawice robocze a jedynie rękawice na motor, kto wie co przyniesie przyszłość.

Prawdziwe obuwie robocze premium

Jak dobrze rokującym rozwiązaniem w przypadku butów roboczych jest system wiązania BOA doskonale obrazuje przykład od Engelbert Strauss, model Tegmen w swojej usprawnionej, drugiej odsłonie posiada już zamiast tradycyjnych sznurówek właśnie BOA jako sposób utrzymywania butów na nodze.

Jeśli potrzebujecie dodatkowej pomocy z wyborem obuwia roboczego, aby lepiej dostosować je do Waszych potrzeb – napiszcie do Nas, z chęcią odpowiemy na Wasze pytania i pomożemy w wyborze.

Niech praca zacznie sprawiać Wam przyjemność, wybierzcie odzież roboczą którą z przyjemnością będziecie nosić nie tylko w pracy, ale również podczas wypoczynku.

Pokaż swój roboczy styl z Balticbhp.pl

Prześlij nam swoje zdjęcie w profesjonalnej odzieży roboczej!

X