Zestawy prezentowe
Nasze sklepy stacjonarne:
17.08.2018

Wstań z kolan bez bólu z BalticBHP!

nakolanniki

Spis treści

  1. Zadbaj o kolana – Twoje stawy będą Ci wdzięczne!
  2. W jaki sposób chronić kolana?
  3. Zdrowie ma najwyższą wartość!

Zadbaj o kolana – Twoje stawy będą Ci wdzięczne!

Jeśli podczas pracy zdarza Ci się przebywać w pozycji klęczącej na pewno wiesz, jak uciążliwe jest wstawanie po dłuższym czasie. Praca w takiej pozycji dłużej niż kilka minut sprawia, że nasze kolana są zagrożone! Nie można pozwolić sobie na lekkomyślność w tej kwestii – to czego nie czujemy dzisiaj może objawić się jako poważny problem w przyszłości. Uszkodzenia więzadeł krzyżowych czy łękotki mogą doprowadzić do stanów zagrażających naszemu poruszaniu się. Aby tego uniknąć wystarczą nakolanniki!

W jaki sposób chronić kolana?

Jest kilka możliwości. Zaczynając od standardowych nakolanników zapinanych w okolicach kolan, jednak te bardzo często przesuwają się podczas pracy, zsuwają się z nóg. Natomiast gdy zamocujemy je trochę ciaśniej powodują nieprzyjemny ucisk w okolicach kolan i problemy z przepływem krwi. Polecane jedynie przy doraźnym użytkowaniu, jako ostateczność.

Jeśli w naszej pracy zdarza się, że musimy dość często warto zwrócić uwagę przy wyborze spodni roboczych, aby miały specjalną kieszeń na wkładki ochronne na kolana. Engelbert Strauss czy Snickers w swoich najbardziej rozpoznawalnych seriach spodni posiadają takie specjalne kieszenie na nakolanniki. Do nich dobieramy wkładki, które będą pozostawały na miejscu podczas pracy, ponadto doskonale amortyzowały kolana chroniąc je przed urazami i uciskiem.

W przypadku zawodów takich jak brukarz, płytkarz czy parkieciarz gdzie praca na kolanach jest codziennością przez wiele godzin najlepszym rozwiązaniem będą profesjonalne nakolanniki, które stabilizują kolana, nie przemieszczają się podczas pracy, zapewniają komfort podczas chodzenia nawet przez wiele godzin.

Zdrowie ma najwyższą wartość!

Pewnie często powtarzamy takie stwierdzenia, nie pozwólmy zatem aby nasze stawy pozostawały bez odpowiedniej ochrony. Nakolanniki robocze są niezbędnym elementem wyposażenia każdego szanującego swoje zdrowie fachowca!

Sprawdźcie nasz wybór nakolanników!

Pokaż swój roboczy styl z Balticbhp.pl

Prześlij nam swoje zdjęcie w profesjonalnej odzieży roboczej!

X