Zestawy prezentowe
Nasze sklepy stacjonarne:
12.07.2018

Zadbaj o swój słuch razem z BalticBHP

 

Spis treści

  1. Ochronniki słuchu – obroń się przed hałasem
  2. Ochronniki słuchu – podział
  3. Ochronniki słuchu dostosowane do Twoich potrzeb

Ochronniki słuchu – obroń się przed hałasem

Bez znaczenia czy pracujesz w hali produkcyjnej, na dworze przy użyciu elektronarzędzi czy jako operator maszyn. Ochronniki słuchu zapewniają Ci bezpieczeństwo Twoich uszu w każdej z tych sytuacji. Docenisz je również podczas wizyt na strzelnicach czy na wydarzeniach motoryzacyjnych.

Ochronniki słuchu zmniejszają poziom natężenia dźwięków docierających do Twoich uszu.

Ochronniki słuchu – podział

Głównym sposobem skategoryzowania ochronników jest podział na nauszne i douszne.
Zarówno pierwsze jak i drugie mają swoje wady i zalety.

Jeśli często zakładasz je i ściągasz, ochronniki nauszne będą znacznie wygodniejsze, ponieważ wiele modeli ma możliwość przewieszenia ich przez szyję, jak standardowe słuchawki do muzyki.

Natomiast ochronniki douszne zajmują dużo mniej miejsca, zawsze zmieszczą się pod kaskiem ochronnym, oraz ich waga nie będzie odczuwalna nawet przez wiele godzin.

Ochronniki słuchu dostosowane do Twoich potrzeb

Aby ułatwić dobranie odpowiednich ochronników słuchu, producenci prześcigają się w konstruowaniu kolejnych udogodnień. Elektroniczne czujniki które dbają o to, aby ochronniki słuchu uruchamiały się tylko w momencie gdy natężenie dźwięku przekracza normy bezpieczeństwa. Wbudowane mikrofony bezprzewodowe które ułatwiają komunikację podczas pracy. Ochronniki mocowane bezpośrednio do kasku ochronnego, aby nigdy ich nie zapomnieć podczas pracy.

Jeśli potrzebujecie dodatkowych informacji na temat tego, które ochronniki będą dla Was najlepsze – piszcie do Nas, z przyjemnością pomożemy wam w wyborze.

Dodatkowe informacje na temat ochrony słuchu znajdziecie pod tym adresem.

Pokaż swój roboczy styl z Balticbhp.pl

Prześlij nam swoje zdjęcie w profesjonalnej odzieży roboczej!

X