Zestawy prezentowe
Nasze sklepy stacjonarne:
07.08.2018

Dassy Workwear – Odzież robocza premium z Belgii

Spis treści

  1. Szeroki wybór odzieży roboczej dla każdego
  2. Jakie produkty oferuje Dassy Workwear?
  3. Co z jakością wykonania?
  4. Nie tylko do pracy!

Szeroki wybór odzieży roboczej dla każdego

W naszym portfolio poza markami takimi jak Engelbert Strauss, Snickers czy Carhartt specjalne miejsce zajmuje belgijska marka Dassy Workwear.
Oferują odzież premium bazującą na rozwiązaniach najbardziej znanych marek, oferując ją jednocześnie w niższej cenie.
Kolejną charakterystyczną cechą marki, jest wykonywanie ubrań roboczych w 4 konfiguracjach kolorystycznych, czarne, szare, niebieskie i brązowe – każdy znajdzie pasujący dla niego kolor odpowiadający charakterystyce jego pracy.

Jakie produkty oferuje Dassy Workwear?

W skrócie mówiąc? Wszystko co można określić odzieżą roboczą: spodnie robocze, szorty, koszulki, bluzy i odzież Hi-Viz. Dassy workwear to również akcesoria, takie jak paski, rękawice robocze czy kieszenie na narzędzia.

Co z jakością wykonania?

Najwyższy europejski poziom! Potrójne szwy w spodniach, wykończenia kieszeni zabezpieczające przed rozpruciem, wzmocnienia na kolanach wykonane z Cordury podnoszące odporność na przetarcia i rozdarcia to tylko niektóre z technologii wykorzystanych przez Dassy. Dassy Workwear to firma, która oferuje jakość za rozsądną cenę dzięki czemu zdobywa rosnącą popularność nie tylko w Europie ale i na świecie.

Nie tylko do pracy!

Dzięki nowoczesnemu designowi, ubrania robocze Dassy sprawdzą się nie tylko w pracy! Odśwież swoją garderobę nowocześnie skrojonymi spodniami, czy bluzami. Dassy Workwear łączy funkcjonalność z wygodą użytkowania, przekonaj się o tym!

Pokaż swój roboczy styl z Balticbhp.pl

Prześlij nam swoje zdjęcie w profesjonalnej odzieży roboczej!

X