Rękawice robocze Engelbert Strauss

Cena

15,00 zł - 180,00 zł

Rozmiar

Kolor

Liczba produktów: 10

Engelbert Strauss – marka godna polecenia

Niemiecka marka Engelbert Strauss jest bardzo dobrze znana pracownikom budowlanym, robotnikom oraz inżynierom. Odzież robocza i ochronna z logiem strusia to najlepsza wizytówka świadcząca o profesjonalnym podejściu w każdej kwestii. Marka Engelbert Strauss została założona w 1948 roku, dzięki czemu posiada bogate doświadczenie i zdecydowanie wyróżnia się jakością swoich produktów na tle inny producentów. W ofercie tej marki można znaleźć m.in. rękawice robocze, spodnie robocze, bluzy robocze, czapki, czy kurtki robocze, a to tylko część bogatej oferty.

Jakie rękawice robocze oferuje marka Engelbert Strauss?

Wybór rękawic roboczych tej marki jest bardzo szeroki. Wiele z nich jest odpowiedzią na konkretne potrzeby osób wykonujących dany zawód, przykładem mogą być rękawice robocze Engelbert Strauss Intense Light, które idealnie sprawdzą się w pracach monterskich. Istotną kwestią jest to, że rękawice Strauss spełniają wiele norm, dzięki czemu stanowią pełnowartościowy produkt, który jest zgodny z zasadami BHP. Mając na swoich dłoniach np. rękawice spełniające normę EN 388:2003 w zakresie zagrożeń mechanicznych i fizycznych, możemy być spokojni, że ochronią nas przed ewentualnymi urazami. Wśród rękawic Engelbert Strauss można znaleźć produkty wykonane z różnego rodzaju materiałów, posiadających zróżnicowane właściwości odpowiadające konkretnym potrzebom. Bez trudu znajdziemy rękawice, które zapewnią nam odpowiednią ochronę termalną, czy ochronę przed wilgocią. Dostępne są rękawice przeznaczone do prac wymagających dużej sprawności manualnej, przyczepności i chwytności, jak i takie, które zapewnią ochronę przed urazami mechanicznymi, a więc odporne na przetarcia, przedarcia.

Czym wyróżniają się rękawice robocze Engelbert Strauss?

Bez wątpienia można tu wskazać wysoką jakość oraz precyzję wykonania, a także zastosowanie nowoczesnych technologii i świetnych materiałów. W produkcji rękawic roboczych Engelbert Strauss wykorzystywane są zarówno naturalne materiały, jak i sztuczne, w tym elastyczne dzianiny, poliuretan, skóra bydlęca, bawełna, poliamid, czy skóra syntetyczna. Dodatkowo wykorzystywane są elementy poprawiające dopasowanie rękawic do dłoni (np. rzepy, elastyczne ściągacze) oraz zwiększające przyczepność (np. dodatkowa powłoka silikonowa w części chwytnej).

Rękawice robocze Engelbert Strauss – komfort i bezpieczeństwo

Dużą zaletą produktów tej niemieckiej marki jest to, że bez względu na funkcję, jaką mają pełnić ich produkty, zawsze gwarantują bardzo wysoki poziom komfortu użytkowania. Nawet najbardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne rękawice, wyposażone w dodatkowe ochraniacze oraz wzmocnienia, pozwalają skórze oddychać i zapobiegają poceniu się dłoni. Niektórzy obawiają się, że mając na rękach rękawice, nie będą w stanie wykonywać prac wymagających precyzji. Na szczęście producenci odzieży ochronnej i roboczej biorą już takie kwestie pod uwagę i w naszym sklepie bez trudu można znaleźć rękawice spełniające tego typu wymagania.