Spodnie robocze ogrodniczki

Cena

210,00 zł - 630,00 zł

Marka

Rozmiar

Kolor

Spodnie elastyczne

Krój

Kolekcja

Cechy materiału

Liczba produktów: 26

Kiedy warto wybrać ogrodniczki robocze?

Każdy zakład pracy musi stosować się do ogólnych przepisów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz różnego rodzaju norm, które określają jakie środki ochrony osobistej powinien zastosować pracownik na danym stanowisku. Zgodnie z tymi wytycznymi, odzież robocza, którą noszą pracownicy, musi spełniać konkretne wymagania, np. w przypadku spawacza, jego strój musi go chronić przed gorącymi odpryskami i roztopionym metalem. Żadne przepisy jednak nie określają, jaki konkretnie krój powinny mieć np. spodnie robocze, dzięki czemu możliwe jest dobranie ich według własnych preferencji. Bez wątpienia warto wybrać ten rodzaj spodni, gdy zależy nam, aby spodnie się nie zsuwały, a także zapewniały nam wygodę i komfort niezależnie od tego, w jakiej pozycji pracujemy. Spodnie ogrodniczki męskie robocze to także propozycja dla osób, które nie lubią nosić pasków.

Spodnie robocze męskie ogrodniczki – dla kogo?

Spodnie robocze ogrodniczki sprawdzą się w bardzo wielu sytuacjach, właściwie na każdym stanowisku pracy. Ich ogromną zaletą jest to, że nosząc je, nie trzeba zakładać żadnego paska, który bardzo często powoduje dyskomfort podczas pracy. Przedstawiciele wielu zawodów doceniają zalety ogrodniczek, bardzo często można je zobaczyć na mechanikach samochodowych, monterach, a także pracownikach budowlanych i drogowych.

Czym wyróżniają się ogrodniczki robocze męskie?

Ogrodniczki męskie robocze dostępne w naszym sklepie zapewniają swobodę ruchów oraz ochronę. Ich ogromną zaletą jest bardzo wysoka jakość wykonania i zastosowanie praktycznych rozwiązań. Spodnie robocze ogrodniczki męskie wyposażone są w elastyczne szelki, które nie wbijają się w ramiona niezależnie od tego, jaką pozycję przyjmiemy podczas pracy. Dodatkowo posiadają praktyczne, głębokie kieszenie, w których można przechowywać podręczne narzędzia, telefon, czy inne akcesoria. Dużą zaletą tego typu spodni dostępnych w naszej ofercie jest zastosowanie specjalnych kieszeni na nakolanniki robocze, dzięki którym praca w pozycji klęczącej jest znacznie mniej uciążliwa. Bardzo często spodnie tego typu posiadają odblaskowe elementy, które są szczególnie ważne dla osób pracujących na zewnątrz, w trudnych warunkach pogodowych lub po zmroku.

Na co zwracać uwagę, kupując spodnie ogrodniczki robocze?

Oczywiście ważny jest rozmiar, na szczęście spodnie robocze ogrodniczki duże rozmiary to standard dla większości producentów. Bardzo ważne jest solidne wykonanie, dobrze jeśli spodnie mają potrójne szwy. Spodnie robocze tego typu powinny mieć także praktyczne kieszenie (np. kieszeń cargo na nogawce, głębokie kieszenie na biodrach, kieszeń na piersi oraz dwie kieszenie z tyłu), o których już wspominaliśmy oraz elastyczne wstawki i kieszenie na nakolanniki. Ważny jest także sam materiał, który powinien być oddychający, ale nie tylko. Zwłaszcza pracownicy budowlani i drogowi cenią sobie ubrania robocze wykonane z materiałów hydrofobowych, które nie przemakają, gdyż woda po nich spływa.