Buty robocze zimowe

Cena

285,00 zł - 1 650,00 zł

Marka

Rozmiar

Kolor

Materiał

Norma

Klasa ochrony obuwia

Podnosek

Membrana wodoodporna

Zapięcie

Liczba produktów: 52

Buty robocze zimowe ocieplane

Najczęściej kupowane produkty na zimowe mrozy to ocieplane buty robocze wykonane najczęściej z nieprzemakalnej skóry lub zaawansowanych nieprzemakalnych materiałów technicznych. W naszym sklepie znajdziesz tylko buty robocze zimowe tworzone przez czołowych producentów z rynku. Najpopularniejszym typem butów ochronnych ocieplanych są wysokie trzewiki robocze. Jeśli poszukujesz męskich zimowych butów roboczych to w pierwszej kolejności sprawdź z jakiego materiału wykonany jest wierzch buta. Na sezon zimowy polecamy wybrać przede wszystkim buty ochronne wykonane ze skóry naturalnej lub skóry licowej, która jest łatwa w czyszczeniu i konserwacji.

Obuwie robocze ocieplane - podstawowe wyposażenie do pracy na zimę

Wiele osób poszukuje dobrego obuwia ocieplanego bhp nie zwracają uwagi na wkładki oraz skarpetki. W BalticBHP polecamy zastosowanie nie tylko butów ocieplanych ale stosowanie również wysokiej jakości skarpetek roboczych oraz wkładek do butów. Warto pamiętać, że te elementy są również istotne przy zakupie obuwia roboczego ocieplanego. Dzięki połączeniu butów ocieplanych oraz porządnych skarpetek stopy mają dobry komfort cieplny oraz są bezpieczne i suche.

Lekkie buty robocze ocieplane - czy takie istnieją?

Wielu klientów poszukuje obuwia ocieplanego bhp które jest nie tylko ciepłe i wytrzymałe ale również lekkie. W naszym sklepie dostępnych jest wiele modeli ocieplanych butów S3, które dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów są elastyczne i lekkie. Podczas noszenia butów roboczych ocieplanych waga jest oczywiście istotna, ale przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na ich właściwości ochronne oraz wygodę noszenia.

Jakie właściwości obuwia zimowego są ważne?

Podstawowym parametrem jakiego szukają użytkownicy jest klasa ochrony butów zimowych. Najczęściej w modelach zimowych stosowana jest klasa S3, dzięki czemu obuwie zapewnia zgodność z wymogami BHP na największych budowach i zapewniają użytkownikowi maksimum bezpieczeństwa. W takich modelach znajdziemy obuwie bhp z noskiem oraz wkładką antyprzebiciową. Bardzo ważna jest również odpowiednia podeszwa antypoślizgowa w butach ocieplanych.

Obuwie robocze ocieplane w BalticBHP

Oferujemy szeroki wybór obuwia roboczego bhp na zimę w różnych kategoriach cenowych. Szczególną popularnością cieszą się buty robocze ocieplone z membraną wodoodporną, które gwarantują ciepło oraz suchość nawet w wymagających warunkach. Polecamy zapoznać się również z ofertą butów ocieplanych z wiązaniem BOA które są doceniane przez użytkowników. Szybkie wiązanie BOA poza wodoodpornością jest równie poszukiwane przez klientów jak ocieplenie, podeszwa antypoślizgowa.