Rękawice robocze skórzane i hybrydowe

Dostępne w 24H

Kolor

Marka

Rozmiar

Liczba produktów: 29

Każda praca fizyczna wymaga odpowiedniej ochrony. Szczególnie narażone na czynniki atmosferyczne, brud czy chemię są ręce. Rękawice robocze to więc podstawa, jeśli pracujesz w trudnych warunkach.

Rękawice robocze skórzane do pracy na zewnątrz

Pracę fizyczną możemy wykonywać w różnych sektorach i dziedzinach. Ochrony rąk będziemy potrzebować zarówno podczas pracy w ogrodzie, jak i podczas wszelkiego rodzaju prac na budowie czy przy różnego rodzaju czynnikach chemicznych. Do prac monterskich, a także wszelkich robót, które wymagają precyzji, polecamy na przykład lekkie rękawice monterskie Engelbert Strauss Intense Light, które wykonane są ze skóry syntetycznej, a ich elastyczność pozwala wykonywać nawet najbardziej precyzyjne prace. Na chłodniejsze dni natomiast przydadzą się rękawice Engelbert Strauss e.s. FIBERTWIN, które zaprojektowane zostały z myślą o zimie i dzięki odpowiednim wzmocnieniom idealnie nadadzą się do pracy w trudniejszych warunkach. Do pracy na zewnątrz nadadzą się także wszelkie rękawice powlekane, natomiast do prac lżejszych, które wymagają tylko ochrony powierzchni dłoni, polecamy rękawice bez palców. Rękawiczki skórzane robocze w naszym sklepie BalticBHP spełniają wszystkie standardy bezpieczeństwa i są niezwykle wygodne.

Dla kogo rękawice skórzane BHP?

Pokryte skórą rękawiczki robocze to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich pracowników drukarni, zakładów przemysłowych, czy warsztatów samochodowych. Gruba powłoka sprawia, że nawet najbardziej toksyczna substancja nie ma styku ze skórą, a pracownik może wykonywać swoje obowiązki bezpiecznie. Jeśli jednak pracujesz z niebezpiecznymi substancjami, niezwykle ważne jest również używanie specjalnej maski ochronnej na twarz, która ochroni Twoje płuca. Ochronę zapewnią Ci również rękawiczki skórzane robocze Ergodyne ProFlex® 760, które zaprojektowane są w ten sposób, że specjalne wzmocnienie TPR chroni przed uderzeniami. Sprawia to, że można w nich pracować nawet w najtrudniejszych warunkach. Są to typowe rękawiczki ochronne, spełniające wymogi BHP. Do prac z ostrymi przedmiotami polecamy także rękawice antyprzecięciowe, które gwarantują najlepszą ochronę.

Gdzie jeszcze przydadzą się rękawice ochronne skórzane?

Rękawice skórzane robocze to element stroju roboczego, który idealnie sprawdzi się także do pracy w ogrodzie. Do tego typu aktywności można wybrać zarówno skórzane rękawice robocze bez palców, jak i z palcami, ważne jest jednak, aby rękawiczki te były elastyczne i wygodne. Zależnie od tego, jakie prace musisz wykonać, i o jakiej porze roku, możesz wybrać rękawiczki zimowe, z grubej tkaniny i wzmocnione skórą, a także rękawiczki uniwersalne, pokryte cieńszą warstwą naturalnej lub sztucznej skóry. Wszystkie skórzane rękawice robocze można prać w pralce, są więc wielokrotnego użytku. Rękawice ochronne skórzane to również świetny wybór, jeśli jeździsz motocyklem. Takie ochronne rękawice zniwelują uczucie chłodu i będą dobrą ochroną podczas przejażdżek w dalsze i bliższe destynacje. W naszej ofercie mamy bardzo duży wybór różnego rodzaju rękawic. Jest to w pracy absolutna podstawa, warto więc zapoznać się z ofertą bliżej.