Słuchawki ochronne z bluetooth

Cena

375,00 zł - 1 380,00 zł

Marka

Liczba produktów: 4

Słuchawki ochronne z Bluetooth: Kompleksowa ochrona słuchu

W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór słuchawek ochronnych z Bluetooth oraz nauszników ochronnych z funkcją bluetooth, zapewniających kompleksową ochronę słuchu w każdych warunkach oraz możliwość słuchania radia i komunikacji z telefonem. Dzięki zaawansowanej technologii bezprzewodowej i wysokiej jakości materiałom izolacyjnym, te innowacyjne słuchawki chronią uszy przed szkodliwym hałasem, jednocześnie umożliwiając wygodne korzystanie z urządzeń mobilnych i prowadzenie rozmów telefonicznych.

Czym są słuchawki ochronne z Bluetooth?

Słuchawki ochronne Bluetooth to innowacyjne rozwiązanie, dla osób poszukujących komfortowej pracy i ochrony słuchu. Do tej kategorii przypisane są również nauszniki wyposażone w technologię bluetooth. Ponieważ te słuchawki wygłuszające służą do ochrony ale i rozrywki i komunikacji, producenci wyposażyli je również w mikrofon umożliwia prowadzenie rozmów. Użytkownicy często poszukują również produktów takich jak słuchawki z radiem czy nauszniki z wejściem aux które umożliwiają podpięcie dodatkowych urządzeń komunikacyjnych. Tego typu produkty kupisz oczywiście w Balticbhp z szybką dostawą i gwarancją oryginalności produktu. Odkryj naszą ofertę słuchawek ochronnych z Bluetooth i doświadcz kompleksowej ochrony słuchu w nowoczesnym wydaniu!

Aktywne słuchawki ochronne z Bluetooth jak działają?

Słuchawki bhp i nauszniki można podzielić na kilka rodzajów, ze względu na typ ochrony jaki oferują. Jednym z nich są aktywne słuchawki ochronne wygłuszające. Ich funkcjonalność polega na przekazywaniu do ucha użytkownika nieszkodliwych dźwięków, co umożliwia wygodną komunikację z otoczeniem. Takie słuchawki po wyłączeniu funkcji elektronicznego tłumienia działają podobnie do pasywnych słuchawek, jednak po uruchomieniu funkcji aktywnej chronią słuch ale pozwalają np. na swobodną rozmowę ze współpracownikami. Jeśli połączymy to z możliwością podpięcia różnego rodzaju sprzętu elektronicznego jak telefon czy tablet otrzymujemy ciekawe rozwiązanie które ułatwia pracę i komunikację z zespołem.

Słuchawki bhp z mikrofonem czym się różnią od zwykłych słuchawek?

Istotną funkcją nauszników i słuchawek jest ich aktywna i pasywna ochrona słuchu oraz odpowiednia certyfikacja zgodna z normami bezpieczeństwa. Zwykłe słuchawki z radiem również tłumią dźwięki i hałasy jednak nie oferują ustandaryzowanej i stałej ochrony przed uszkodzeniami ucha - co w praktyce oznacza, również tłumią dźwięki ale nie możemy ich stosować jako wyposażenie bhp. Dlatego warto zainwestować w funkcjonalne słuchawki wygłuszające z odpowiednim certyfikatem by pracować bezpiecznie i nie narażać się na nieodwracalną utratę lub uszkodzenie słuchu.

Wbudowany mikrofon: Jak prowadzić rozmowy i wykorzystać nauszniki ochronne z bluetooth?

Użytkowanie aktywnych słuchawek i nauszników jest bardzo proste a wszystkie funkcje ochronne i użytkowe obsługiwane są za pomocą elektronicznych przycisków lub ekranu smartfona. Słuchawki bezprzewodowe oferowane w naszym sklepie wymagają jedynie połączenia z odpowiednim urządzeniem np. z telefonem.