Spodnie robocze Engelbert Strauss

Cena

345,00 zł - 360,00 zł

Rozmiar

Kolor

Liczba produktów: 9

Spodnie robocze Strauss to produkt, którego nikomu nie trzeba przedstawiać! Absolutnie najpopularniejsze ze spodni roboczych, łączą w sobie innowacyjne rozwiązania, zaawansowane materiały i nowoczesny design.

Męskie spodnie robocze Strauss

Spodnie Engelbert Strauss to rozmaite fasony dostosowane niemal do każdej pracy, sprawdzą się dla pracowników budowlanych, monterów, magazynierów, a nawet glazurników. Spodnie Strauss zyskały uznanie głównie za sprawą zastosowanych technologii i wytrzymałości. 4-kierunkowo rozciągliwe materiały, elastyczny pas, który nie ogranicza swobody ruchów, kieszenie na nakolanniki i wiele innych udogodnień znajdziesz właśnie w modelach tej marki. Najpopularniejsze spodnie robocze Engelbert Strauss to seria e.s.motion 2020 – są to ubrania robocze Engelbert Strauss w różnych wersjach kolorystycznych, z których z łatwością stworzysz kompletne zestawy. W Baltic BHP - sklepie ze spodniami roboczymi Engelbert Strauss – oferujemy nie tylko te, ale także wiele innych modeli. Oprócz klasycznych fasonów proponujemy także inne spodnie robocze Engelbert Strauss: jeansowe, ogrodniczki na szelkach, ostrzegawcze, a w razie potrzeby nawet spawalnicze. Nowością są białe, robocze spodnie malarskie Engelbert Strauss, na które naniesiono specjalny, maskujący wzór.

Spodnie monterskie Strauss

Spodnie robocze firmy Strauss są dostępne w wielu atrakcyjnych kolorach i wzorach. Modele z najpopularniejszej serii spodni roboczych Engelbert Strauss występują m.in. w kolorze niebieskim, szarym, czerwonym i czarnym, a także w moro. Wśród spodni odblaskowych Strauss do wyboru są jaskrawe kolory: żółty i pomarańczowy. Jeśli spodnie ostrzegawcze nie są wymogiem w Twojej pracy, ale chcesz zadbać o widoczność i bezpieczeństwo, proponujemy spodnie robocze Strauss z odblaskami. Do pracy w wyższych temperaturach polecamy natomiast oddychające, letnie spodnie robocze Strauss z przewiewnych materiałów.

Cena spodni roboczych Strauss

Ceny spodni roboczych Strauss zaczynają się już od około 300 zł – to niewygórowana kwota za porządne spodnie do pracy. Co najważniejsze, spodnie robocze Engelbert Strauss mają doskonałe opinie wśród fachowców pracujących nawet w najtrudniejszych warunkach. Rozmiarówka spodni Strauss pozwala na ich idealne dopasowanie, dzięki czemu nie musisz iść na kompromis – możesz świetnie wyglądać, a przy tym cieszyć się wytrzymałością i wygodą spodni. Spodnie robocze Engelbert Strauss są też dostępne w rozmiarach damskich, dlatego poszerzyliśmy ofertę o propozycje dla pań.