Baltic Workwear - Polska marka z globalnymi ambicjami

Baltic Workwear sp. z o.o.
ul. Piłsudskiego 40
67-100 Nowa Sól
NIP: 9252106493 REGON: 364711727

Zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000972651.

Skontaktuj się z nami:

Biuro obsługi klienta
Telefon: 68 30000 88
Mail: bok@balticenterprise.pl


Baltic Workwear krótka historia rozwoju

Baltic BHP to najszybciej rozwijający się sklep z odzieżą i akcesoriami dla profesjonalistów! W naszej ofercie znajdziesz odzież roboczą, buty robocze i różnego rodzaju akcesoria niezbędne w pracy - ponad 1200 produktów od 60 producentów! Wśród nich są znane marki odzieży roboczej premium, takie jak Engebert Strauss, Snickers Workwear czy Dassy Workwear oraz renomowani producenci obuwia do pracy - m.in. Base Protection, Caterpillar i Albatros. Narzędzia i wyposażenie w ofercie Baltic BHP to oryginalne produkty światowych marek: 3M, Uvex, ToughBuilt i innych! Oferujemy kolekcję męską, damską, a nawet produkty dla dzieci. Dzięki kilku sposobom szybkiej dostawy oraz darmowym zwrotom zakupy u nas zrobisz bezpiecznie, wygodnie i bez wychodzenia z domu. A jeśli wolisz przymierzyć produkty przed zakupem - żaden problem, zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych w Poznaniu i Sosnowcu.

W Baltic BHP stawiamy na profesjonalne doradztwo, dzięki czemu możesz liczyć na fachową pomoc w doborze produktów. Stale poszerzamy opisy produktów, abyś w jednym miejscu znalazł wszystkie niezbędne informacje. Nowości i bestsellery prezentujemy też na naszym kanale na YouTube, gdzie filmy zgromadziły ponad milion wyświetleń, a na wszelkie dodatkowe pytania odpowiadamy nie tylko drogą tradycyjną, telefonicznie lub mailowo, ale także na Facebooku! Co więcej, stworzyliśmy największą w Polsce grupę dla miłośników odzieży roboczej premium, w której fachowcy doradzają sobie nawzajem i wymieniają się doświadczeniami - dołącz do nas w grupie Profesjonalna odzież robocza - pytania, opinie, porady.

W Baltic BHP masz gwarancję bezpiecznych zakupów i jakości premium - współpracujemy tylko z oficjalnymi dystrybutorami, a nasz asortyment to wyłącznie oryginalne produkty. Gwarancję bezpieczeństwa zapewnia także certyfikat Trusted Shops, który nasz sklep uzyskał w lipcu 2020 - Trusted Shops nie tylko dba o ochronę kupującego, ale pozwala też na zapoznanie się z autentycznymi opiniami innych klientów!

Nasza historia:

2015

Startujemy! Pod nazwą Baltic Enterprise rozpoczynamy sprzedaż artykułów ochrony dróg oddechowych, a w listopadzie otwieramy nasz oficjalny sklep w Nowej Soli.

2019

Pod koniec roku otwieramy kolejny z naszych sklepów stacjonarnych - oficjalny punkt Baltic BHP w Sosnowcu.

2016

Rozpoczynamy współpracę z niemiecką marką odzieży roboczej premium - Engelbert Strauss, a w grudniu otwieramy nasz oficjalny sklep w Poznaniu

2020

Zostajemy wyłącznym dystrybutorem marki Dassy Workwear w Polsce.

2017

To dla nas szczególny rok. W marcu uruchamiamy balticbhp.pl - pierwszy w Polsce multibrandowy sklep z odzieżą do pracy premium. W tym samym roku rozpoczynamy współpracę z belgijską marką Dassy Workwear i stajemy się oficjalnym dystrybutorem Snickers Workwear.

2021

Z dumą prezentujemy nową odsłonę witryny balticbhp.pl, a to dopiero początek roku!

2018

Do grona marek premium w Batic BHP dołącza włoski producent obuwia roboczego - Base Protection.


Nota prawna: Sklep balticbhp.pl prowadzony jest przed Baltic Workwear sp. z o. o. z siedzibą w Nowej Soli, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy w Zielonej Górze pod numerem 0000623576, NIP: 9252106493, REGON: 364711727.