Czy wiesz, gdzie znajduje się największy w Polsce showroom z odzieżą roboczą? To sklep Baltic BHP w Sosnowcu! Sprawdziliśmy, na Śląsku nie ma drugiego takiego sklepu czy hurtowni BHP, dlatego od grudnia 2019 mieszkańcy Katowic, Sosnowca, Gliwic i okolic zaopatrują się właśnie u nas. 

Ważne: w dniach 24 i 31 grudnia sklep w Sosnowcu będzie nieczynny. Przepraszamy za niedogodności!

ul. Kresowa 6 41-209

Sosnowiec


Zadzwoń: 533121422

Napisz: sosnowiec@balticenterprise.pl 


Godziny otwarcia:

Poniedziałek – piątek 9:00 – 17:00

Sobota 9:00 – 14:00

Gdzie kupić odzież roboczą w Sosnowcu?

Mieszkańcy Sosnowca, Katowic i okolic nie mieli łatwego zadania, gdy szukali sklepu z naprawdę profesjonalną odzieżą roboczą i artykułami BHP. W tak uprzemysłowionym regionie, jakim jest Śląsk, brakowało produktów roboczych BHP premium – odzieży, butów i innych artykułów niezbędnych na stanowisku pracy. Dlatego postanowiliśmy otworzyć tutaj nasz kolejny punkt, który jest nie tylko największym, ale też najlepiej zaopatrzonym sklepem w tej części kraju. Znajdziesz u nas różnorodne modele i fasony, szerszy wybór niż w hurtowniach odzieży ochronnej BHP z Sosnowca czy Katowic, a przede wszystkim miłą i kompetentną obsługę, dzięki której dobierzesz idealne produkty dopasowane do Twojej pracy. Nasz zespół z Sosnowca wie wszystko o spodniach i innych ubraniach roboczych, butach BHP i akcesoriach ochronnych.

Buty robocze – największy wybór w Sosnowcu

Wiemy jak dużym wyzwaniem jest zakup wygodnego obuwia roboczego, dlatego mieszkańców Katowic, Sosnowca i całego Śląska zapraszamy do przymiarek w naszym sklepie. Gwarantujemy asortyment najwyższej jakości i wybór rozmiarów, jakiego nie znajdziesz w innych sklepach z butami roboczymi na Śląsku, m.in. półbuty, sandały robocze, trzewiki, buty S3 czy buty robocze damskie. Profesjonalni doradcy pomogą Ci wybrać model dostosowany do warunków w Twojej pracy, trwały, a jednocześnie komfortowy. Warto zauważyć, że ani w Sosnowcu, ani w Katowicach nie znajdziesz butów roboczych BHP o tak nowoczesnym designie, prosto od najlepszych marek premium.

Najlepszy sklep BHP na Śląsku

Oferta sklepu Baltic BHP dla Katowic i Sosnowca to nie tylko ubrania robocze, ale także rozmaity sprzęt BHP, np. pasta czyszcząca, okulary ochronne, rękawice robocze, nakolanniki, buty ochronne i wiele innych. W naszym sklepie na Śląsku dbamy o stałą dostępność ubrań roboczych, dlatego jeśli szukasz np. spodni roboczych w dużym rozmiarze, z pewnością znajdziesz je u nas. Na kilkudziesięciu metrach kwadratowych powierzchni prezentujemy ogromny wybór marek premium, takich jak Engelbert Strauss, Snickers Workwear, Albatros czy Base Protection. W sklepie panuje doskonała atmosfera, spokojnie przymierzysz ubrania i buty, a przede wszystkim poczujesz się jak u siebie. Zapraszamy!

Zobacz naszą relację z otwarcia sklepu z odzieżą roboczą w Katowicach w serwisie youtube.