Ochrona dróg oddechowych

Cena

0,00 zł - 870,00 zł

Marka

Rozmiar

Liczba produktów: 31

Ochrona dróg oddechowych jest jednym z ważniejszych czynników wpływających na bezpieczeństwo i komfort pracy. Decyzja dotycząca wyboru sprzętu zabezpieczającego drogi oddechowe może wpłynąć znacząco na Twoje zdrowie i życie. Zadbaj o siebie i wybierz to co najlepsze!

Najważniejsze środki ochrony dróg oddechowych

Do kategorii środków ochrony górnych dróg oddechowych zaliczamy m.in. maski, półmaski, filtry, pochłaniacze, urządzenia filtrujące, systemy nawiewowe, nagłowia, systemy izolowane oraz dodatkowe akcesoria. Podstawowym środkiem ochrony dróg oddechowych są tzw. jednorazowe półmaski ochronne i ich trwalsze odpowiedniki, czyli półmaski wielokrotnego użytku. Do półmasek wielorazowych możesz dopasować filtry o różnym stopniu ochrony. Półmaski jednorazowe o klasie bezpieczeństwa FFP1 są wygodne i wyjątkowo proste w użyciu, sprawdzą się przy niewielkim i krótkotrwałym zagrożeniu. Jest to wymagane minimum jeżeli chcesz o siebie zadbać. Jednak jeżeli zdrowie jest dla Ciebie najważniejsze, a żadna cena nie gra roli, powinieneś skupić się na wyborze czegoś konkretniejszego, zapewniającego skuteczniejszą ochronę. Wszystkie dostępne u nas maski skonstruowane zostały w taki sposób by w pracy lub życiu codziennym nie były uciążliwe, nie sprawiały kłopotów. Byś mógł je nosić i czuł się przy tym komfortowo i całkowicie bezpiecznie. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wachlarz możliwości związanych z indywidualną ochroną dróg oddechowych.

Sprzęt do ochrony dróg oddechowych

W naszym asortymencie mamy produkty tylko od najlepszych, renomowanych firm, takich jak: 3M, Sundstrom, Oxyline, Moldex i in. W trosce o Wasze bezpieczeństwo i komfort zadbaliśmy o to by proponowane przez nas artykuły były gwarantem najlepszej jakości i trwałości. Jeżeli szukasz maski lub półmaski do pracy, to koniecznie powinieneś dostosować się do wymogów ochrony dróg oddechowych zawartych w BHP i swoje wybory opierać właśnie na nich oraz na własnych predyspozycjach.
Do niektórych półmasek możesz dokupić filtr przeciwpyłowy o określonej klasie ochrony np. P1, P2 i P3. Wszystko zależy od tego czego potrzebujesz. W naszej ofercie znajdziesz także maski zakrywające całą twarz, jest to idealna ochrona dróg oddechowych do pracy w trudnych warunkach. Maski wyposażone zostały w zawory wydechowe, dzięki czemu możesz w nich oddychać bez większych oporów. W przypadku pracy w bardzo niesprzyjających warunkach takie maski mogą być łączone z systemami nawiewowymi lub aparatami wężowymi sprzężonego powietrza, co utrudni dostawanie się gazów i oparów pod maskę i do Twoich górnych dróg oddechowych. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym balticbhp.pl oraz w sklepach stacjonarnych w Poznaniu, Nowej Soli i na Śląsku. Sprawdź jakość naszych produktów na własnej skórze, przekonaj się, że warto.