Outlet

Dostępne w 24H

Kolor

Marka

Rozmiar

Spodnie elastyczne

Cechy dodatkowe

Krój

Materiał

Cechy dodatkowe

Warstwa

Kaptur

Kolekcja

Norma

Wkładka antyprzebiciowa

Klasa ochrony obuwia

Podnosek

Membrana wodoodporna

Zapięcie

Cechy materiału

Typ boa

Liczba produktów: 52

Ubrania BHP, jak i akcesoria mogą być niezwykle drogie. Na ich cenę wpływają czynniki takie jak: wysokiej jakości materiał, dbałość o detale, trwałość, spełnianie wymaganych norm oraz certyfikacje. Warto polować na okazje specjalne. Dobrej jakości produkty w niskich cenach znajdą Państwo na wyprzedaży odzieży roboczej w naszej zakładce „outlet”.

Czym jest outlet?

Wielu z nas outlety kojarzą się z ubraniami i akcesoriami niskiej jakość, niepełnowartościowym czy zniszczonym. Warto jednak podkreślić, że to przekonanie nie jest słuszne. Odzież robocza na wyprzedaży zazwyczaj pochodzi z końcówek kolekcji, nadwyżek produkcji, które nie zostały sprzedane lub są to towary poekspozycyjne. Można znaleźć tam także produkty, które nigdy nie trafiły do regularnej sprzedaży. Dział „outlet” w sklepie BalticBHP to miejsce, gdzie można znaleźć produkty na wyprzedaży – całkowicie nowe ubrania robocze i akcesoria posiadające cenę niższą niż początkowo. Warto jednak podkreślić, że odzież robocza w outlecie oraz buty mogą nie występować w pełnej rozmiarówce. Należy wziąć to pod uwagę, planując zakupy w niższych cenach. Dostępność wszystkich towarów jest ograniczona. W niektórych przypadkach mogą one nie posiadać oryginalnego opakowania.

Jaka odzież robocza – outlet?

Nasz outlet odzieży roboczej to wysokiej jakości produkty, które idealnie sprawdzają się u pracowników wielu branż. Dużą popularnością cieszą się rękawice robocze zabezpieczające dłonie przed przecięciem, ciepłe i cienkie skarpety, koszulki polo oraz klasyczne, trzewiki i półbuty robocze (w tym piankowe klapki), kurtki, spodnie robocze, spodenki czy spodnie robocze ogrodniczki, a więc wszystko to, co potrzebne jest do bezpiecznego wykonywania działań. Warto podkreślić, że w naszej ofercie outletowej posiadamy również odzież odblaskową np. kurtkę ostrzegawczą firmy Portwest. W tym dziale znaleźć można garderobę dla kobiet oraz mężczyzn.

Środki ochronne przeciw COVID-19 w outlecie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów w outlecie BalticBHP oferujemy wysokiej jakości produkty zabezpieczające przed niebezpieczeństwami związanymi z pandemią COVID-19 w atrakcyjnych cenach. Produktami tego typu są:

  • mydło antybakteryjne,
  • żel antybakteryjny,
  • różnorodne inne preparaty do dezynfekcji,
  • chusteczki antybakteryjne,
  • maseczki jednorazowe,
  • mydło w płynie,
  • jednorazowe rękawiczki.

Co jeszcze znajdą Państwo w naszym outlecie BHP?

BHP outlet to nie tylko ubrania robocze oraz zabezpieczenie pracowników przed rozprzestrzenianiem się wirusów i bakterii. Warto zwrócić uwagę na niezwykle przydatne w codziennej pracy akcesoria, t.j. pasy monterskie ze skóry, kabury monterskie i na wkrętarkę, a także szelki bezpieczeństwa. Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo inne elementy usprawniające pracę: krążki ścierne na rzep, etui na taśmę mierniczą, wizjery, uchwyty narzędziowe, wkładki przeciwhałasowe. W outlecie BHP wyposażyć można pracowników także w odzież ochronną – półmaski, osłony na buty, zarękawki, fartuchy ochronne z materiału Tychem® 2000C, okulary, osłony twarzy z siatki i gogle. Zachęcamy do sprawdzenia całej oferty naszego zróżnicowanego działu outletowego.

BHP outlet – czy warto kupować?

Środki zabezpieczające oraz ubrania robocze na wyprzedaży to bardzo dobre rozwiązanie zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Oferowane są tam pełnowartościowe towary wysokiej jakości w bardzo korzystnych cenach. Produkty, dla których jest to konieczne, wciąż posiadają gwarancję. Ponadto kupowanie elementów BHP w outlecie w sieci niesie za sobą ogromną korzyść – unika się wizyt w sklepie stacjonarnym, gdzie w czasie promocji może panować chaos i bałagan.