Outlet

Cena

0,00 zł - 630,00 zł

Marka

Rozmiar

Kolor

Spodnie elastyczne

Krój

Materiał

Warstwa

Kaptur

Kolekcja

Norma

Wkładka antyprzebiciowa

Klasa ochrony obuwia

Podnosek

Membrana wodoodporna

Zapięcie

Cechy materiału

Liczba produktów: 52

Ubrania BHP, jak i akcesoria mogą być niezwykle drogie. Na ich cenę wpływają czynniki takie jak: wysokiej jakości materiał, dbałość o detale, trwałość, spełnianie wymaganych norm oraz certyfikacje. Warto polować na okazje specjalne. Dobrej jakości produkty w niskich cenach znajdą Państwo na wyprzedaży odzieży roboczej w naszej zakładce „outlet”.

Czym jest outlet?

Wielu z nas outlety kojarzą się z ubraniami i akcesoriami niskiej jakość, niepełnowartościowym czy zniszczonym. Warto jednak podkreślić, że to przekonanie nie jest słuszne. Odzież robocza na wyprzedaży zazwyczaj pochodzi z końcówek kolekcji, nadwyżek produkcji, które nie zostały sprzedane lub są to towary poekspozycyjne. Można znaleźć tam także produkty, które nigdy nie trafiły do regularnej sprzedaży. Dział „outlet” w sklepie BalticBHP to miejsce, gdzie można znaleźć produkty na wyprzedaży – całkowicie nowe ubrania robocze i akcesoria posiadające cenę niższą niż początkowo. Warto jednak podkreślić, że odzież robocza w outlecie oraz buty mogą nie występować w pełnej rozmiarówce. Należy wziąć to pod uwagę, planując zakupy w niższych cenach. Dostępność wszystkich towarów jest ograniczona. W niektórych przypadkach mogą one nie posiadać oryginalnego opakowania.

Jaka odzież robocza – outlet?

Nasz outlet odzieży roboczej to wysokiej jakości produkty, które idealnie sprawdzają się u pracowników wielu branż. Dużą popularnością cieszą się rękawice robocze zabezpieczające dłonie przed przecięciem, ciepłe i cienkie skarpety, koszulki polo oraz klasyczne, trzewiki i półbuty robocze (w tym piankowe klapki), kurtki, spodnie robocze, spodenki czy spodnie robocze ogrodniczki, a więc wszystko to, co potrzebne jest do bezpiecznego wykonywania działań. Warto podkreślić, że w naszej ofercie outletowej posiadamy również odzież odblaskową np. kurtkę ostrzegawczą firmy Portwest. W tym dziale znaleźć można garderobę dla kobiet oraz mężczyzn.

Środki ochronne przeciw COVID-19 w outlecie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów w outlecie BalticBHP oferujemy wysokiej jakości produkty zabezpieczające przed niebezpieczeństwami związanymi z pandemią COVID-19 w atrakcyjnych cenach. Produktami tego typu są:

  • mydło antybakteryjne,
  • żel antybakteryjny,
  • różnorodne inne preparaty do dezynfekcji,
  • chusteczki antybakteryjne,
  • maseczki jednorazowe,
  • mydło w płynie,
  • jednorazowe rękawiczki.

Co jeszcze znajdą Państwo w naszym outlecie BHP?

BHP outlet to nie tylko ubrania robocze oraz zabezpieczenie pracowników przed rozprzestrzenianiem się wirusów i bakterii. Warto zwrócić uwagę na niezwykle przydatne w codziennej pracy akcesoria, t.j. pasy monterskie ze skóry, kabury monterskie i na wkrętarkę, a także szelki bezpieczeństwa. Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo inne elementy usprawniające pracę: krążki ścierne na rzep, etui na taśmę mierniczą, wizjery, uchwyty narzędziowe, wkładki przeciwhałasowe. W outlecie BHP wyposażyć można pracowników także w odzież ochronną – półmaski, osłony na buty, zarękawki, fartuchy ochronne z materiału Tychem® 2000C, okulary, osłony twarzy z siatki i gogle. Zachęcamy do sprawdzenia całej oferty naszego zróżnicowanego działu outletowego.

BHP outlet – czy warto kupować?

Środki zabezpieczające oraz ubrania robocze na wyprzedaży to bardzo dobre rozwiązanie zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Oferowane są tam pełnowartościowe towary wysokiej jakości w bardzo korzystnych cenach. Produkty, dla których jest to konieczne, wciąż posiadają gwarancję. Ponadto kupowanie elementów BHP w outlecie w sieci niesie za sobą ogromną korzyść – unika się wizyt w sklepie stacjonarnym, gdzie w czasie promocji może panować chaos i bałagan.