Okulary ochronne

Cena

0,00 zł - 315,00 zł

Marka

Kolor

Liczba produktów: 40

W kategorii okulary ochronne znajdziesz najlepsze akcesoria do ochrony swoich oczu w pracy. Na ochronie oczu nie warto oszczędzać, wybierz dobre okulary ochronne z naszego sklepu.

Okulary BHP

Okulary ochronne są tą częścią wyposażenia, która jest wymagana przez zasady BHP. Przed wyborem okularów roboczych warto jest dowiedzieć się o obowiązujących zasadach bezpieczeństwa na Twoim stanowisku pracy. Od tego powinny zależeć Twoje wybory. Okulary ochronne robocze dostosowane są do zagrożeń w miejscu pracy i każde będą miały inne właściwości, wśród dostępnych u nas okularów znajdziesz m.in.: okulary chemiczne, okulary nieparujące, okulary przeciwodpryskowe, okulary przeciwpyłowe i in.

Okulary robocze

Dobre okulary ochronne powinny gwarantować ochronę przez promieniami słonecznymi. W tym przypadku polecamy okulary ochronne Uvex, przeznaczone do ochrony przed szkodliwymi dla oczu odpryskami, uderzeniami (45m/s) i szkodliwym promieniowaniem UV. Jeżeli poza pracą nosisz okulary korekcyjne to żaden problem, dobierz sobie nakładki ochronne na okulary korekcyjne. Okulary te wyposażone zostały w zauszniki oraz regulowany kąt nachylenia soczewek, zapewni Ci to komfort noszenia. Niektóre z dostępnych modeli w naszym sklepie można także nosić poza pracą. Wyjątkowy, nowoczesny design pozwoli Ci czuć się dobrze i modnie, także poza obszarem pracy. Polecamy przede wszystkim okulary firmy Ergodyne, sportowy wygląd tych okularów zapewnia im uniwersalność poza miejscem pracy, np. na spacerze, czy na wycieczce rowerowej. Możesz wybrać okulary przeciwsłoneczne, przyciemnione lub przezroczyste. Różne kolory ramek okularów roboczych, pozwolą Ci pozbyć się niechcianej monotonii: brązowe, zielone, przezroczyste, czarne, szare i inne.

Okulary do pracy

Okulary do pracy to niezwykle ważny aspekt. W naszym sklepie online oraz w sklepach stacjonarnych w Poznaniu, Nowej Soli i na Śląsku dostępne są okulary ochronne do wielu prac. Okulary ochronne, takie jak: okulary do pracy ciągłej, budowlane, lakiernicze, do pracy stolarza, do wiercenia, do cięcia, drewna piaskowania, dla elektryków, szlifierzy, majstrów i inne. Mamy wszystko czego potrzebujesz!

Ceny okularów ochronnych

Ceny okularów ochronnych do pracy zależą między innymi od klasy ochrony, do której przynależą, materiałów, z których zostały wykonane, a także od producenta. W naszym sklepie dostępne są artykuły tylko najlepszych, światowych marek, jak: 3M, Uvex, Ergodyne, itd. Dbamy o to byś w swojej pracy mógł czuć się bezpiecznie i komfortowo.

Okulary ochronne laboratoryjne

Specjalistyczne okulary ochronne np. do pracy w laboratorium chemicznym powinny być niesamowicie wytrzymałe i odporne na wszelkie niebezpieczne odpryski. Warto zwrócić uwagę na to by doskonale przylegały do twarzy. Nic nie powinno dostać się przez szpary w okularach, dlatego dopasowanie profesjonalnych okularów ochronnych to pierwszy krok do odpowiedniej ochrony oczu. Do tego typu prac polecamy także gogle ochronne.