Eleganckie buty robocze

Cena

405,00 zł - 495,00 zł

Marka

Rozmiar

Kolor

Spodnie elastyczne

Krój

Materiał

Norma

Klasa ochrony obuwia

Podnosek

Zapięcie

Cechy materiału

Liczba produktów: 15

Eleganckie Buty Robocze

W kategorii Eleganckie Buty Robocze styl spotyka się z funkcjonalnością. Oferujemy szeroki wybór butów roboczych garniturowych, które łączą w sobie elegancki design z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i komfortu. Nasza oferta jest skierowana do profesjonalistów, którzy potrzebują odpowiedniego obuwia roboczego zarówno do codziennej pracy w biurze, jak i do wyjścia na hale produkcyjną czy budowę. W naszym sklepie znajdziesz różne modele butów roboczych do biura o klasycznym wyglądzie butów garniturowych. Bez problemu możesz w nich iść na spotkanie, czy założyć je do eleganckich ubrań na spotkanie. To doskonały wybór jako buty robocze dla zarządu czy obuwie ochronne dla menadżerów.

Buty Robocze dla menadżerów i kadry zarządzającej – połączenie stylu i bezpieczeństwa

Eleganckie buty bhp niczym nie różnią się od standardowych butów wizytowych, no może poza tym że mają podnosek i wkładkę antyprzebiciową i spełniają najwyższe europejskie normy bezpieczeństwa. Dlatego też w naszych produktach znajdziesz nie tylko bezpieczeństwo, ale także nowoczesny wygląd.

Eleganckie buty ochronne dlaczego warto wybrać?

Ciągłe zmienianie butów przy wyjściach na hale i powrotach do biura może być męczące i niekomfortowe. Chcesz być bezpieczny i pracować zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa ale cenisz sobie doskonały i nienaganny wygląd w pracy? Buty ochronne wizytowe i eleganckie to doskonały wybór. Z wyglądu zupełnie nie różnią się od butów do garnituru, jednak zapewnią Ci doskonałą ochronę stopy i oszczędzą nieprzyjemnych sytuacji przy spotkaniach ze służbą BHP.