Spodnie robocze odblaskowe

Cena

375,00 zł - 885,00 zł

Marka

Rozmiar

Kolor

Krój

Materiał

Kolekcja

Cechy materiału

Liczba produktów: 21

Spodnie robocze odblaskowe w BalticBHP

W ofercie naszego sklepu BHP znajdziesz rozbudowaną ofertę spodni roboczych odblaskowych do szerokiego zastosowania. Spodnie odblaskowe to podstawowe wyposażenie pracowników wykonujących zadania w warunkach słabej i ograniczonej widzialności np. prace drogowe, prace budowlane czy wysokościowe. Zastosowanie ostrzegawczych kolorów w połączeniu z elementami odblaskowymi nanoszonymi różną technologią gwarantuje, że użytkownik jest dobrze widoczny i nie jest narażony na niebezpieczeństwo przypadkowego potrącenia. Spodnie odblaskowe robocze są również często stosowane w pracach transportowych, drogowych czy magazynowych, gdzie występuje wzmożony ruch pojazdów i maszyn.

Spodnie odblaskowe robocze - jakie marki znajdziesz w BalticBHP

W naszym sklepie online znajdziesz najlepszych producentów spodni roboczych odblaskowych. Wybraliśmy wśród naszych dostawców odzieży roboczej premium najlepsze produkty w różnych wariantach cenowych. W naszej ofercie znajdziesz spodnie ostrzegawcze które są doskonale wykonane i trwałe a jednocześnie kosztuje od 200 zł w górę. To jaki model spodni odblaskowych wybierzesz zależy przede wszystkim od rodzaju wykonywane pracy oraz dostępnego budżetu. Do prostych prac budowlanych polecamy spodnie robocze ostrzegawcze marki Dassy, które charakteryzuje dobry stosunek jakości materiałów do oferowanej ceny. Jeśli wykonujesz zaawansowane prace w różnych pozycjach, dużo się ruszasz i potrzebujesz pełnej swobody ruchów, polecamy spodnie robocze odblaskowe marki Snickers Workwear, które są elastyczne i zapewniają doskonały komfort w każdej pozycji.

Spodnie z pasami odblaskowymi - jakie są różnice?

Wszystkie spodnie robocze odblaskowe które oferujemy są wykonane z wysokiej jakości materiałów i posiadają niezbędne certyfikaty, a szczególnie normę EN 20471, która wskazuje na wymogi dla odzieży roboczej ostrzegawczej. Spodnie które oferujemy uszyte są z materiałów w kolorach ostrzegawczych i posiadają taśmy odblaskowe lub są wyposażone w inne odblaskowe elementy. Zależnie od wymogów jakie stawiane są w miejscu pracy możesz potrzebować konkretnej klasy ochronnej spodni odblaskowych. W takim wypadku możesz wybrać funkcjonalne modele z dodatkowymi pasami odblaskowymi co będzie oczywiście wpływało na cenę spodni.

Kto powinien nosić spodnie odblaskowe?

Jeśli zastanawiasz się czy powinieneś stosować spodnie odblaskowe to podpowiadamy, że lepiej stosować wzmożoną ostrożność. Spodnie robocze ostrzegawcze mogą być równie wygodne i stylowe jak zwykłe spodnie do pracy marek premium a jednocześnie gwarantować odpowiedni poziom bezpieczeństwa. W ofercie naszego sklepu znajdziesz różne rodzaje spodni roboczych odblaskowych od podstawowych modeli z bazowym wykończeniem po zaawansowane funkcjonalne spodnie robocze ze stretchem, odblaskowymi elementami, wyposażone w kieszenie boczne czy pętle umożliwiające przypięcie akcesoriów.