Spodnie robocze

Cena

150,00 zł - 975,00 zł

Marka

Rozmiar

Kolor

Spodnie elastyczne

Krój

Materiał

Kolekcja

Cechy materiału

Liczba produktów: 270

Spodnie robocze to podstawa!

Wygodne spodnie robocze są podstawą stroju pracowniczego. Profesjonalne spodnie BHP są dostępne w szerokiej gamie rozmiarów, czego dowodem są np. spodnie robocze dla wysokich i szczupłych. Każdy pracownik, którego strój podczas pracy jest narażony na zniszczenie, powinien zostać wyposażony przez swojego pracodawcę w spodnie robocze. Ten element odzieży roboczej występuje w szerokiej palecie kolorystycznej, dostępne są zarówno jednokolorowe spodnie (np. czarne, granatowe, szare, brązowe), jak i dwukolorowe, czy nawet spodnie robocze moro.

Rodzaje spodni roboczych

Spodnie robocze nie różnią się wyłącznie kolorem, znacznie ważniejszą cechą, którą powinno się brać pod uwagę, kupując tego rodzaju produkt, jest krój. W naszym sklepie dostępne są spodnie robocze ogrodniczki, spodnie robocze bojówki, a nawet spodnie robocze jeansy. Ciekawą propozycją są spodnie robocze z odpinanymi nogawkami i zwężane spodnie robocze o nowoczesnym designie.

Spodnie robocze na każdą pogodę

Robotnicy budowlani, czy drogowi muszą wykonywać swoje obowiązki niezależnie od pogody, dlatego odzież robocza musi zapewniać im ochronę i komfort termiczny w każdych warunkach. Producenci oferują zarówno cienkie spodnie robocze na lato, które najczęściej są wykonane z bawełny, jak i spodnie robocze ocieplane. Przewiewne spodnie robocze monterskie i budowlane powinny mieć mniejszą gramaturę materiału i naturalny skład, np. 100% bawełny. W przypadku spodni roboczych na zimę ważne jest także to, by były wodoszczelne, chroniły przed silnym wiatrem, a jednocześnie pozwalały skórze oddychać i odprowadzały wilgoć na zewnątrz.

W co wyposażone powinny być spodnie robocze?

Odpowiadając na potrzeby przedstawicieli różnych grup zawodowych, producenci odzieży roboczej, a więc takich elementów garderoby, jak kurtki roboczebluzy robocze i spodnie robocze wymyślają coraz lepsze udogodnienia, które sprawiają, że praca fizyczna jest mniej uciążliwa. Przykładem mogą być wzmocnienia na kolanach z Cordury, w które wyposażone są m.in. spodnie robocze Strauss oraz Dassy. Z kolei niektóre spodnie robocze Snickers posiadają siatkowane wywietrzniki pod kolanami dla większego komfortu skóry. Wiele modeli spodni roboczych posiada także specjalne kieszenie na nakolanniki robocze oraz wstawki z elastycznych materiałów, które zwiększają komfort pracy w nietypowych pozycja, np. na klęcząco.

Dlaczego warto kupić spodnie robocze marek premium?

Na rynku dostępna jest odzież robocza różnych producentów, a przedział cenowy jest niezwykle szeroki. Niektórzy starają się zaoszczędzić, wybierając tanie ubrania do pracy, jednak bardzo często za niską ceną idzie również słaba jakość. Odzież robocza premium, w tym spodnie, to wyższy standard niż modele z marketu. Markowe spodnie robocze są wygodniejsze, wykonane z lepszych materiałów i trwalsze. Kupując spodnie robocze uznanych producentów, nie będziesz musiał martwić się, jak zawiązać szelki w spodniach roboczych.