Spodnie robocze

Kolor

Marka

Rozmiar

Spodnie elastyczne

Cechy dodatkowe

Krój

Materiał

Cechy dodatkowe

Kolekcja

Cechy materiału

Liczba produktów: 114

Wygodne spodnie robocze są podstawą stroju pracowniczego. Spodnie budowlane z wytrzymałych materiałów, cienkie, bawełniane spodnie robocze na lato – te i wiele innych znajdziesz w Baltic BHP.

Spodnie BHP

Profesjonalne spodnie robocze są dostępne w szerokiej gamie rozmiarów, czego dowodem są np. spodnie robocze dla wysokich i szczupłych. Nietypowe i duże rozmiary spodni roboczych są zawsze dostępne w naszym sklepie, a dzięki bogatej ofercie znajdziesz u nas każdy kolor. Męskie spodnie robocze moro, białe spodnie robocze dla malarzy, klasyczne spodnie robocze: czarne, czerwone, szare, granatowe, a może kolorowe spodnie robocze: zielone, niebieskie lub pomarańczowe? Spodnie ochronne marek premium to niespotykany dotąd design – sprawdź np. spodnie robocze Snickers!

Spodnie robocze bojówki

Męskie spodnie robocze występują w rozmaitych wzorach i fasonach, jak np. robocze spodnie bojówki, spodnie robocze z odpinanymi nogawkami i zwężane spodnie robocze o nowoczesnym designie. Nie mniej popularne są spodnie robocze jeansowe, a także spodnie robocze bez szelek, na gumce. Spodnie robocze mogą być wygodne jak dresowe, dzięki czemu nawet wielogodzinna praca stanie się przyjemnością. Męskie spodnie robocze BHP mają elastyczny pas, z którym możesz zapomnieć o pasku, a nawet kieszenie na nakolanniki i wywietrzniki na nogawkach.

Spodnie robocze monterskie i budowlane

Męskie spodnie do pracy, na budowę lub do warsztatu powinny być wykonane z najlepszych materiałów. Mocne, budowlane spodnie robocze muszą dać radę w najtrudniejszych warunkach, dlatego często mają wstawki z Cordury i podwójne szwy. Monterskie spodnie robocze z pojemnymi kieszeniami pozwalają mieć najważniejsze narzędzia zawsze pod ręką. Do ekstremalnych warunków proponujemy nieprzemakalne i gumowe spodnie robocze.

Letnie spodnie robocze

Cienkie spodnie robocze na lato najczęściej są wykonane z bawełny. Przewiewne spodnie robocze powinny mieć mniejszą gramaturę materiału i naturalny skład, np. 100% bawełny. Jeśli długie spodnie robocze nie są obowiązkiem w Twojej pracy, sprawdź spodnie robocze 3/4 albo spodnie robocze 2 w 1.

Cena spodni roboczych

Odzież robocza premium, w tym spodnie, to wyższy standard niż modele z marketu. Markowe spodnie robocze są wygodniejsze, wykonane z lepszych materiałów i trwalsze – takie są np. spodnie robocze Engelbert Strauss. Nie jest łatwo o tanie i dobre spodnie robocze, dlatego warto poświęcić czas na wybór. Spodnie to najczęściej używane z ubrań roboczych, więc muszą wyróżniać się jakością i wygodą.