W Baltic BHP stawiamy na zadowolenie Klientów i bezpieczeństwo zakupów. U nas możesz zapoznać się nie tylko z realnymi ocenami produktów, ale także z opiniami innych Klientów na temat zakupów w Balticbhp!

    Uzyskaliśmy certyfikat i znak jakości Trusted Shops. Oznacza to, że nasz sklep spełnia rygorystyczne normy i kryteria jakości. Niezależni eksperci ocenili nas w obszarach dotyczących m.in. ochrony danych osobowych, obsługi Klienta oraz procesu składania zamówień. Kupując w Balticbhp możesz mieć pewność, że Twoje dane są bezpieczne, a zakupy będą łatwe i przyjemne. Doświadczenia innych Klientów naszego sklepu sprawdzisz tutaj!
   
Jesteśmy Super Sprzedawcą na Allegro! Nasi Kupujący są zadowoleni z zakupów, pozytywnie oceniają nas w zakresie zgodności produktu z opisem, obsługi oraz kosztów wysyłki. Ponad 99% przesyłek wysyłamy w zadeklarowanym terminie, a zgłaszane problemy rozwiązujemy najszybciej jak to możliwe. Otrzymane przez nas oceny sprawdzisz tutaj!
   
Każdy z naszych sklepów może pochwalić się świetną opinią w Google! Znajdziesz tam oceny Klientów, którzy robią zakupy stacjonarnie lub z odbiorem osobistym w sklepie. Przeczytaj opinie o sklepie w Poznaniu tutaj oraz o sklepie w Sosnowcu tutaj.