Rękawiczki nitrylowe

Dostępne w 24H

Kolor

Rozmiar

Liczba produktów: 2

Rękawiczki nitrylowe są powszechnie znanym i często stosowanym środkiem bezpieczeństwa na stanowisku pracy. Nitryl jest mocnym, syntetycznym materiałem, dzięki czemu rękawiczki nie rozpadną się od razu po założeniu.

Rękawice nitrylowe – dlaczego warto je wybrać?

Rękawiczki nitrylowe wykonane są z syntetycznego kauczuku co daje im przewagę w postaci większej wydajności nad zwykłymi rękawiczkami. Natomiast rękawiczki lateksowe z naturalnego kauczuku, nie są tak mocne, jak te nitrylowe. Niewątpliwą cechą rękawic nitrylowych jest odporność na rozdarcia – wygrywają tutaj z lateksem bądź gumą. Rękawiczki nitrylowe jednorazowe będą idealną opcją dla alergików uczulonych na lateks naturalny. Nie zależy Ci na rękawiczkach jednorazowych? Szukasz czegoś na dłużej? Mocne i grube rękawiczki robocze z dzianiny poliamidowej powlekane nitrylem - to jest to czego Ci trzeba. Typowe zastosowania, w których sprawdzą się idealnie to: transport, praca mechaników oraz różne prace warsztatowe. Przykładem takich rękawiczek są produkty Engelbert Strauss z serii Evertouch. Producenci dostępnych u nas rękawiczek nitrylowych słyną z wysokiej klasy i jakości artykułów, których nam dostarczają.

Rękawiczki jednorazowe nitrylowe bezpudrowe i pudrowe - co je różni?

Niewątpliwą zaletą pudrowanych rękawiczek nitrylowych będzie łatwość ich zakładania. Dzięki pudrowi materiał nie zatrzyma się na skórze, tylko gładko wejdzie na dłoń. Natomiast plusem rękawiczek bezpudrowych będzie fakt, że nie zostawiają po sobie śladów w postaci proszku. Takie rękawice nitrylowe bezpudrowe świetnie sprawdzą się w częstych kontaktach z żywnością, w gastronomii, gdzie sterylność jest bardzo istotna. W naszym sklepie znajdziesz obie wersje rękawiczek jednorazowych nitrylowych. Dostępne u nas rozmiary to: XS, S, M, L, XL i in. W naszym sklepie znajdziesz bujną paletę kolorów rękawiczek. Na wypadek gdyby znudziły Ci się niebieskie, mamy też: czarne, zielone, fioletowe oraz kolorowe. Na stronie naszego sklepu znajdziesz rękawiczki nitrylowe jednorazowe, w wybranym kolorze, pakowane średnio po 100szt.

Ceny rękawiczek nitrylowych

Koszt rękawiczek powlekanych nitrylem uzależniony jest w dużej mierze od tego, z jakich materiałów zostały wykonane, a także z hurtowni jakiego producenta pochodzą. Ceny rękawic jednorazowych w 100% nitrylowych, pakowanych po 100 szt., zaczynają się już od 49,99zł. Jest to bardzo niska cena za rękawice, które cechują się wytrzymałością i solidnością. Wszystkie ceny rękawic nitrylowych znajdziesz w naszym sklepie online oraz w sklepach stacjonarnych w Poznaniu, Nowej Soli i na Śląsku.