Spodnie robocze Snickers

Cena

180,00 zł - 975,00 zł

Rozmiar

Kolor

Spodnie elastyczne

Krój

Materiał

Kolekcja

Cechy materiału

Liczba produktów: 131

Spodnie robocze marki Snickers zapewnią Ci bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Dzięki nim masz gwarancję, że wszystkie zasady BHP zostały zachowane.

Dlaczego warto wybrać spodnie Snickers Workwear?

Ubrania robocze Snickers są najczęściej polecane na rynku profesjonalnej odzieży roboczej. Dzieje się tak nie tylko ze względu na bezkompromisowy design spodni Snickers Workwear, ale także na szeroki wachlarz możliwości i rozmiarów. Szukasz spodni dekarskich, budowlanych, odblaskowych i ostrzegawczych, a może takich do prac podłogowych? W naszym sklepie jest wszystko czego potrzebujesz. W palecie kolorów spodni Snickers znajdziesz takie barwy, jak: biały, czarny, niebieski, zielony, a nawet moro. Szukasz czegoś wyjątkowego, a zarazem czegoś, w czym będziesz czuć się, jak na co dzień? U nas znajdziesz spodnie robocze jeansowe, wykonane w 100% z bawełny. Fakt, że spodnie robocze są niewygodne, dzięki marce Snickers stał się mitem! Spodnie robocze tej marki cieszą się najlepszą opinią wśród klientów, ponieważ wykonane są z materiałów, dzięki którym zapewniają: elastyczność, wygodę, a także nieskrępowane ruchy przy pracy. Niektóre modele wyposażone są w hydrofobową warstwę, która zapewni Ci ochronę przed wilgocią i wodą. Chcesz wybrać spodnie robocze, dostosowując się do pory roku? U nas dostępne są krótkie spodnie robocze na cieplejsze pory roku, ale także długie i ocieplane na zimę. Jeżeli jesteś zwolennikiem firmy Snickers, ale wolisz ogrodniczki to je także znajdziesz w naszym sklepie.

Spodnie monterskie Snickers

Spodnie robocze Snickers przystosowane są do każdego rodzaju wykonywanych czynności. Wybierając spodnie monterskie, warto zwrócić uwagę na to, czy są zaopatrzone w odpowiednią ilość kieszeni, w których pomieścisz wszystko to czego potrzebujesz. W ofercie dostępne są spodnie z dodatkowymi workami kieszeniowymi, co sprawi, że znajdzie się miejsce także na Twój telefon czy identyfikator. Kieszenie wzmocnione Cordurą zapinane są na wyjątkowo mocne rzepy, możesz mieć pewność, że z tych spodni nic nie wypadnie. Wszystkie męskie spodnie robocze Snickers są elastyczne, a więc Twoje ruchy nie będą skrępowane. Poza spodniami monterskimi, w naszym asortymencie znajdziesz także spodnie malarskie. Najczęściej wybieranym kolorem spodni malarskich jest biały, ponieważ pokryte są specjalną powłoką, która chroni je przed trwałymi zabrudzeniami. W spodniach dedykowanych malarzom występuje także uchwyt na nóż malarski, co nasi klienci bardzo sobie cenią.

Ceny spodni Snickers

Pomimo niesamowitych możliwości spodni roboczych Snickers, ich ceny zaczynają się już od 300 zł, a kończą na ponad 900 zł za niezwykle profesjonalne spodnie, niewątpliwie warte swojej ceny. Spodnie Snickers Stretch FlexiWork wykonane są z materiału najwyższej klasy, dopasowane do ciała i elastyczne. Ceny spodni roboczych Snickers zależą w dużej mierze od materiałów z jakich zostały wykonane, a także od wybranego modelu. Zachęcamy do obserwowania naszego sklepu internetowego, w którym znajdziesz informacje o nowościach i dostępnych promocjach.