Półmaski

Cena

0,00 zł - 75,00 zł

Marka

Liczba produktów: 3

Maski i półmaski o określonej klasie ochronnej zabezpieczają nas przed niepożądanymi cząsteczkami. Dlatego niezwykle ważne jest by wyposażyć się w solidne maseczki ochronne.

Półmaski FFP1, FFP2 i FFP3 – co to znaczy?

FFP1, FFP2 i FFP3 oznaczają klasę ochronny i efektywność filtracji wskazanej półmaski. FFP1 przeznaczona jest do pracy przy niskim stężeniu pyłu, FFP2 przy średnim, a FFP3 przy wysokim. Przed zakupem koniecznie dowiedz się jaka klasa ochrony obowiązuje w Twoim miejscu pracy. Od tego uzależnione powinny być Twoje zakupy.

Maseczki ochronne z filtrem

W naszym sklepie dostępne są półmaski i maski ochronne z warstwą filtrującą lub wykonane z wielowarstwowego materiału filtrującego – polipropylenu, elastomeru i in. Możesz wybrać maseczkę z miejscem na filtr lub bawełniane z budowanym już filtrem.

Wielorazowe maseczki ochronne

Maseczki ochronne wielokrotnego użytku wykonane zostały z myślą o tym byś czuł się w nich komfortowo, aby nic Ci nie przeszkadzało. Bardzo ważne jest byś dokładnie dopasował maskę do swojej twarzy. Półmaski ochronne wielorazowe  zazwyczaj są w rozmiarze uniwersalnym, je z łatwością dopasujesz do swojej twarzy, natomiast te bardziej rozbudowane np. z filtrami - znajdziesz w konkretnych rozmiarach. Dostępne kolory maseczek ochronnych to: czarne, niebieskie, białe, zielone lub dwukolorowe. Poza półmaskami zwróć uwagę także na maski ochronne pełnotwarzowe. Może to właśnie one bardziej będą Ci odpowiadać.

Jednorazowe maseczki ochronne

Szukasz jednorazowych maseczek ochronnych? Trzywarstwowe półmaski higieniczne to jest to czego potrzebujesz. Jednorazowe półmaski ochronne możesz kupić w wielopaku 10 sztuk lub osobno tylko jedną. Zaletą maseczek jednorazowego użytku jest łatwość użytkowania, a wadą z pewnością fakt, że nie ochroni nas tak dobrze, jak maseczki filtrujące z zaworkiem.

Półmaski przeciwpyłowe

Półmaski przeciwpyłowe sprawdzą się szczególnie w pracach, przy których Twoje drogi oddechowe narażone są na wszelkie zagrożenia w postaci aerozoli czyli pyły, dymy, mgły, a także na gazy i pary. Polecamy je przede wszystkim do pracy w przemyśle: hutniczym, lakierniczym, chemicznym, ceramicznym itd. Tutaj także należy zwrócić uwagę na klasę bezpieczeństwa.

Ceny maseczek ochronnych

Ceny maseczek ochronnych są bardzo różne, zależą od wielu czynników. Głównie od materiału, z których zostały wyprodukowane oraz klasy bezpieczeństwa, do której należą. Wpływ ma także jakość i dokładność wykonania produktu. Z pewnością maseczki wielokrotnego użytku będą droższe od tych jednorazowych.