Pasy i kieszenie narzędziowe

Cena

30,00 zł - 405,00 zł

Marka

Kolor

Kolekcja

Cechy materiału

Liczba produktów: 36

Pas monterski to niezbędnik każdego profesjonalisty. To on sprawia, że możesz mieć przy sobie wszystko czego Ci trzeba.

Pasy monterskie – co wybrać?

Pasy monterskie w dzisiejszych czasach wykonane są za pomocą najnowszych i najlepszych dostępnych technologii i to właśnie dzięki temu są tak wytrzymałe i funkcjonalne. Pas narzędziowy zawdzięcza wyjątkowej budowie łatwiejsze dostosowanie do ciała, w ten sposób byś czuł się w nim wygodnie i żeby nie przeszkadzał Ci podczas wykonywanych czynności w pracy. W naszym sklepie znajdziesz wyłącznie najlepsze światowe marki odzieży i akcesoriów roboczych, takie jak: ToughBuilt, Dassy, Snickers czy Engelbert Strauss. Firma ToughBuilt opatentowała system ClipTech, pozwala on na odpinanie i dopinanie kieszeni narzędziowych do pasa bez jego ściągania! ClipTech umożliwia także idealne dopasowanie wyposażenia pasa monterskiego do Twoich indywidualnych potrzeb. Do pasa tej firmy będziesz w stanie dopasować każdą kieszeń.

Pasy na narzędzia – do jakiej pracy będą potrzebne?

Nie ważne czy potrzebujesz pasa monterskiego: budowlanego, dekarskiego, stolarskiego, dla elektryka, hydraulika, czy też automatyka, na pewno przyda Ci się on w pracy! Wszystkie pasy narzędziowe, niezależnie od wykonywanej specjalizacji, znajdziesz u nas!

Od czego zależą ceny pasów dekarskich?

Ceny wszystkich pasów narzędziowych uzależnione są od tego z jakiego materiału były wytworzone. Przykładowo pasy wykonane ze skóry zazwyczaj będą droższe od pasów zrobionych z materiałów sztucznych. Za pośrednictwem najnowszych technologii, znajdziesz teraz też takie gadżety, jak np. magnetyczne pasy narzędziowe. To prawdziwa gratka dla gadżeciarzy! Na cenę wpływa także jakość wykonania oraz funkcjonalność poszczególnych pasów budowlanych.

Pasy budowlane – na co warto zwrócić uwagę?

Szukasz dobrego pasa budowlanego? W takim razie lepiej nie mogłeś trafić! Wszystkie pasy budowlane wraz z cenami znajdziesz na naszej stronie internetowej lub w sklepach stacjonarnych w Poznaniu, Nowej Soli i na Śląsku. Pamiętaj, że do niektórych modeli pasów narzędziowych biodrowych budowlanych możesz także dobrać szelki. Pasy monterskie z szelkami pozwolą Ci równomiernie rozłożyć ciężar doczepionych narzędzi.

Kieszeń na narzędzia

To w niej pomieścisz wszystkie narzędzia potrzebne do pracy. Niektóre modele kieszeni narzędziowych posiadają np.: regulowane przegrody na narzędzia, uchwyty na wkrętarkę, kieszeń na ołówek, zamykaną kieszeń na telefon i wiele innych pożądanych elementów. Wszystko zależy od Twoich upodobań i predyspozycji. Jeżeli szukasz czegoś większego na swoje narzędzia poza pasami monterskimi polecamy także torby narzędziowe. Na balticbhp.pl znajdziesz narzędzia warsztatowe, które będziesz mógł umieścić w kieszeniach.