Odzież robocza

Cena

15,00 zł - 1 335,00 zł

Marka

Rozmiar

Kolor

Spodnie elastyczne

Krój

Materiał

Warstwa

Kaptur

Kolekcja

Membrana wodoodporna

Cechy materiału

Liczba produktów: 1194

Odzież robocza to dla wielu fachowców codzienny strój, w którym chcieliby nie tylko pracować wygodnie, ale także czuć się dobrze. W sklepie z odzieżą roboczą premium Baltic BHP oferujemy najwyższej jakości ubrania do pracy, które charakteryzują się nowoczesnym designem i wytrzymałością. Zamień tanią odzież roboczą na nasze propozycje, a praca stanie się przyjemnością.

Ubrania robocze

Strój roboczy to podstawowy środek ochrony. Zabezpiecza nie tylko przed zjawiskami atmosferycznymi, zabrudzeniami czy powierzchownymi urazami, ale także zapewnia komfort pracy, a w skrajnych przypadkach może uratować życie. Odzież BHP dzielimy na trzy klasy ochrony w zależności od zagrożeń, z jakimi wiąże się wykonywanie danej pracy. Ubrania BHP z I klasy ochrony stosuje się przy niewielkim stopniu ryzyka – czynniki te to np. deszcz i brud. Odzież robocza BHP z klasy II ma za zadanie nie tylko spełnić te same funkcje, co w klasie I, ale także chronić przed zagrożeniami zdrowia i życia. W tej kategorii znajdują się m.in. ubrania antyelektrostatyczne i trudnopalne, a także ubrania robocze odblaskowe. Do klasy III należy natomiast odzież ochronna BHP, która służy do stosowania w ekstremalnych warunkach: w skrajnie niskich lub wysokich temperaturach, przy kontakcie z groźnymi substancjami chemicznymi itp. Wybór odpowiedniej odzieży ochronnej jest zatem istotniejszy, niż mogłoby się wydawać.

Odzież BHP

Baltic BHP to sklep internetowy z markowymi ubraniami roboczymi. Wśród odzieży ochronnej dla pracowników oferujemy produkty, dzięki którym praca jest bezpieczna i komfortowa. Uważamy, że profesjonalne ubrania robocze pozwalają pracować bez przeszkód i wyróżniać na tyle innych fachowców. Wśród ubrań BHP proponujemy m.in. spodnie robocze z elastycznych materiałów, bluzy robocze rozpinane i kurtki robocze. Bogaty asortyment pozwala dopasować komplety ubrań roboczych w odpowiednich fasonach i kolorach, a możliwość personalizacji sprawia, że na wiele z tych ubrań ochronnych naniesiesz logo swojej firmy. Dzięki temu możesz w jednym miejscu wybrać odzież roboczą dla wszystkich pracowników. Markowa odzież robocza w sklepie Baltic BHP została sprawdzona przez wielu specjalistów. Nasze produkty, takie jak ubrania budowlane, odzież robocza termoaktywna, odzież robocza ze 100% bawełny, a także ubrania robocze z grubej i mocnej tkaniny charakteryzują się niesamowitą funkcjonalnością i wytrzymałością.

Odzież ochronna

Który z producentów ubrań roboczych jest najlepszy? Ubrania robocze Snickers to nowoczesny design i świetne parametry techniczne. Cena tych ubrań roboczych zdecydowanie idzie w parze z jakością! Wśród producentów odzieży roboczej polecamy także Engelbert Strauss. Ubrania robocze Engelbert Strauss to najwyższa wytrzymałość i dopracowane technologie, dzięki którym marka zdobyła uznanie szerokiego grona fachowców. Męskie ubrania robocze tego producenta zostały zaprojektowane w rozległej gamie kolorystycznej, dzięki czemu każdy element stroju roboczego możesz dopasować do tego, co już masz w swojej szafie. Wśród najlepszej odzieży roboczej na wyróżnienie zasługują także inne marki, m.in. Dassy – dostępna tylko w sklepie z ubraniami roboczymi Baltic BHP.

Odzież budowlana

Zastanawiasz się, jaki ubiór roboczy wybrać? My zawsze polecamy ubrania pracownicze dostosowane do warunków pracy. W sklepach z odzieżą budowlaną brakuje często wyboru nowoczesnych krojów, niestandardowych rozmiarów i ciekawych wzorów. Ubrania robocze budowlane powinny charakteryzować się wytrzymałością na uszkodzenia i odpornością na brud. Dlatego dla malarzy i tynkarzy wprowadzamy białe ubrania robocze, które dłużej wyglądają jak nowe. Biała odzież robocza w tego typu pracy wygląda schludniej, dlatego oferujemy różne fasony i kategorie produktów. Odzież robocza dla budowlańców jest najbardziej narażona na zniszczenie w czasie pracy i z tego powodu wciąż poszerzamy ofertę sklepu internetowego z odzieżą BHP o nowe, trwałe modele. Duże rozmiary ubrań roboczych także nie są dla nas problemem – profesjonalna odzież ochronna jest produkowana w szerokiej gamie rozmiarów, również tych niestandardowych. Jeśli nie masz pewności co do rozmiaru – odwiedź jeden z naszych stacjonarnych sklepów z odzieżą roboczą i przymierz produkt na miejscu.

Ceny odzieży roboczej

Odzież robocza w sklepie online Baltic BHP to nie tylko oferta marek premium, ale także wysokiej jakości produkty potrzebne na co dzień. Z tego względu staramy się, aby nawet tania odzież ochronna spełniała nasze standardy. Najlepsze ubrania robocze to wydatek kilkuset złotych, jednak późniejszy komfort pracy i bezpieczeństwo są bezcenne. Kupując tanio odzież BHP obiecującą doskonałe właściwości można narazić się na stratę pieniędzy. Nasz sklep online z odzieżą BHP to dobre ubrania robocze przetestowane przez fachowców, dla których od ceny stroju roboczego ważniejsza jest jego jakość i wytrzymałość. Profesjonalna odzież robocza to nasza specjalność, dlatego zapoznaj się z ofertą odzieży BHP online i wybierz coś dla siebie!